Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány percig szükséges nyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány percig szükséges nyalni egy nőt, hogy elmenjen ? Kinek mennyi ideig tart ? Lányokat és kérdeznék, hogy ez milyen hosszú folyamat.

Figyelt kérdés
Szeretném, ha végre elmenne a partnernőm a nyalástól, de sajnos még ilyet nem tudtam produkálni, csak az ujjammal tudott elmenni (csikló). Kérlek segítsetek, esetleg egy kis technikai leírás is jó lenne.

2022. máj. 11. 07:31
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam. Most jó lenne, ha mindenki részletesen leírná a technikáját, mert holnap nyalni fogok és kell az elméleti tudás :)
2022. máj. 11. 11:47
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Pasifüggő, eléggé. Volt olyan partnerem, aki egyszerűen béna volt. Hiába próbálkozott, hiába mondtam el, hogy esik jól, próbáltam irányítani, nem tudtam elmenni, de negyed óra alatt sem. És neki állt feljebb, hogy fáj a nyaka meg stb, na ezzel meg engem idegesített, hogy 30 évesen nyalni nem tud, és nekem kell instruálnom, ahelyett, hogy élvezném. Nem voltunk együtt sokáig. Mostani kapcsolatomban 5-10 perc maximum, és az egész testem remeg tőle.
2022. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

A nyalás elmélete és gyakorlata:

figyeld a másik reakcióit, beszéljétek meg hogy mondja mikor és hogy jó neki.

2022. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
83%

A masszőrcsaj ismerősömet 3 perc alatt kivégeztem.

Ez volt idáig a leggyorsabb,máskor 5-10 perc.

2022. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
80%

Már persze a nyelvemmel.😁

#24-es voltam.

2022. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
10-15 perc.
2022. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
22/ Mindenkit felpontoztam. Azt viszont nem értem kedves 22/-es csaj, hogy hogyan várhatod el egy férfitől, hogy tudja, hogy neked mi a jó. Ezt nektek kell elmondani, mert a férfinak fogalma sincsen róla, legfeljebb a partnerétől megtanulja, hogy neki mi a jó
2022. máj. 11. 15:31
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
27# ezért vagy kezdő!!! A nő reakcióját testét kell figyelni érezni f
2022. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Ha szerncséd van, a partnered már tudja, hogy jó neki. Hagyd magad irányítani. Esetleg finoman utalhatsz is rá, hogy kezdő vagy a témában, és szívesen vennéd, ha segítene/megértő lenne.


Ha pedig ő is tapasztalatlan ezen a téren, akkor valószínű, hogy ő is izgulni fog. Nyugtasd meg, és fedezzétek fel egymást kölcsönösen, minden teljesítmény-kényszer nélkül.


Ahogy Morpheus is mondta a Mátrixban: elsőre senkinek sem sikerül.

2022. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ,de ha jó a technika plusz az ujját is használja közben akkor olyan 10 körül lehet szerintem ,de sose mértem xD
2022. máj. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!