Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány percig szükséges nyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány percig szükséges nyalni egy nőt, hogy elmenjen ? Kinek mennyi ideig tart ? Lányokat és kérdeznék, hogy ez milyen hosszú folyamat.

Figyelt kérdés
Szeretném, ha végre elmenne a partnernőm a nyalástól, de sajnos még ilyet nem tudtam produkálni, csak az ujjammal tudott elmenni (csikló). Kérlek segítsetek, esetleg egy kis technikai leírás is jó lenne.

2022. máj. 11. 07:31
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha pocsékul teszi, elég bőven kettő perc is!...
2022. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 mantis religiosa ***** válasza:
100%
#31! 😄😄😄
2022. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
29%
27es, leírtam, hogy próbáltam neki elmondani, de béna volt. Hogy várhatom el, hogy tudja mi a jó, meg fogalma sincs? Akkor ne velem kezdjen. Én sem kérek oktatást a szopáshoz, valahogy látom, és érzem, ha jól csinálom. Jelenlegi párom elsőre végzett velem 5 perc alatt, mert valami isteni a technikája, és olvas a reakcióimból. Nekem nem abból áll, egy élvezetes orál, hogy lépésről lépésre magyarázok. Persze, szoktam a szexről beszélni, de hogy nyalni se tudjon, az túlzás. 22-es voltam.
2022. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

A nyalás elmélete :

A pasi legyen annyira Férfi, hogy azonnal ugrik a lány minden legapróbb reakciójára. És nem "megbeszéltükhogyankell"-ből teszi. Hanem önzetlenségből érzésből. Ezek kb 50%-ot dobnak az egészen minimum.

A másik, hogy nem szabad olyan pároknak együtt maradni, ahol már "ez is" probléma és magyarázni kell.

2022. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

Bár ha abból infulok ki, hogy még egy kedves simogatást se lehet látni manapság párok között, csak olyat, mintha smirglizné az ajtófélfát :-).

Ez aztán marhára beindító lehet.

2022. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel vagyok izgulva, két perc alatt elnyal :)
2022. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Na ma délelőtt nyaltam egy nőt, aki kb. 6 petc alatt elment. Remegett előtte, majd utána közölte, hogy meglenne. El sem akartam hinni, hogy nekem ez valaha sikerülhet :) Cserébe viszont a tököm alig állt fel. Azelőtt fordítva volt, remélem legközelebb mindkettő megy majd. Nyaltam a csiklója körül, mondta, hogy lassan szereti, egyenletesen monoton nyaltam és bejött.
2022. máj. 27. 21:10
 38/50 A kérdező kommentje:
Kösz a szaktanácsokat, segített. Azt hittem pedig, hogy nekem a nyalás esélytelen.
2022. máj. 27. 21:11
 39/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha alig állt fel, akkor a lány nem volt eléggé játékos és önzetlen.
2022. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
39 Szép csajszi volt, de nem izgatott engem eléggé, passzív volt. Fura, hogy egy ilyen csajt nyaltam a csúcsig először, akit bíztatni kellett, hogy simogasson pl.
2022. máj. 27. 21:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!