Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány percig szükséges nyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány percig szükséges nyalni egy nőt, hogy elmenjen ? Kinek mennyi ideig tart ? Lányokat és kérdeznék, hogy ez milyen hosszú folyamat.

Figyelt kérdés
Szeretném, ha végre elmenne a partnernőm a nyalástól, de sajnos még ilyet nem tudtam produkálni, csak az ujjammal tudott elmenni (csikló). Kérlek segítsetek, esetleg egy kis technikai leírás is jó lenne.

2022. máj. 11. 07:31
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Ja mindenkinek megy a plusz pont :)
2022. máj. 27. 21:57
 42/50 anonim ***** válasza:
90%

Na kérdező én egy ilyen csaj mellől 10-enéve felálltam 10 perc után, felöltöztem és elmentem haza.

És még én voltam a szemét szerinte.

Én meg azt mondom, hogy ha nem volt rám olyan hatással, hogy rendesen megkívánjam, akkor nem állok neki egy közeoesen szenvedős-szar dugásnak. Felölem lehet az a világ legjobb nője.

2022. máj. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
42/ Az volt a furcsa, hogy a csaj szép volt és kívánatos, de olyan volt, mint egy fadarab, csak akkor kezdett kicsit simizni, mikor nyaltam, ott is az elmenetel előtt. Szopni szerencsétlenül szopott, csak a makk végét vette be, nem értett az izgatáshoz. Nekem meg valahogy a libidóm csökkent le egy gyönyörű lány mellett, pedig a libidóm jó. Nem csak nyalni kell tanulni, mint nekem, hanem a csajoknak is kell tanulni a normális szexet, például az izgatást. Itt valahogy nem éreztem reakciókat, hihetetlen, hog ilyen csajt juttattam először életemben a csúcsra.
2022. máj. 28. 20:22
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól mondod.

Igen, sok csaj azt hiszi, hogy attól jó egy szopás, ha minél hamarabb elélvez a pasi. Hát nem attól lesz jooo.

A fadarab nő meg csodálkozik szegény, ha otthagyják.

2022. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
44/ A következőképp nézett ki a szexünk. Egy kis lakásban voltunk, lefürödtem, mert napközben meleg volt és gondoltam gusztább leszek, mintha büdösen ott rohadok. Utána bementem hozzá, kívánatos volt, állva kezdtem puszilgatni, tapizni. Az döbbentett meg először, hogy én teperek, de ő csak tűr és áll. Mondtam neki, hogy kis simi sokat segítene stb., de alig akaródzott neki. Na lefektettem, csókolgattam az arcát, a cickóját, nyakát stb., ő csak tűrt. Na gondoltam kinyalom a pináját (guszta volt), ott is passzív volt, csak a vége felé kezdte a kezem simizni, mikor láttam, hogy kezd remegni. Aztán a szopás kész katasztrófa volt. Elkezdte a farkamat tisztítókendővel takarítani, pedig előtte fullban zuhanyoztam. Majd utána bekapta a makk felét, mondtam neki, hogy menjen már kicsit mélyebbre, ez nekem nem túl izgi, erre mondta, hogy neki nem megy. Már meg akartam kérdezni, hogy most mi a faszt csinál tulajdonképpen. Próbáltam a fejét kicsit mozgatni, erre mondta, hogy műhaja van, ne nyúljak hozzá. Volt még a köldökénél is pirszing, szerencsére a pinájában nem volt. Ez a sok balfaszkodás elkezdte elvenni a kedvemet. Utána elkezdett a kukim lankadni. Persze ettől a kezeléstől utána is alig állt fel, emiatt a vége kiverés volt, míg ujjaztam, a dugás ilyen körülmények között reménytelen volt. Egy gyönyörű lány, aki totál alkalmatlan a szexre férfiakkal.
2022. máj. 28. 21:01
 46/50 A kérdező kommentje:
Kérdés: Ha nyalom a csajszit, de nem mindig megy el (nem minden egyes aktusnál), az ugye nem gond ? Fiúknál gond, de csajoknál remélem nem.
2022. jún. 19. 06:35
 47/50 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem megy el.

Addig nyalom és ujjazom, míg el nem megy. Ez nem őrajta múlik, hanem rajtunk pasikon. Ha meg előtte mondja, hogy ááá ugyse fog sikerülni, akkor is elment. (Millió egyszer).

2022. jún. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Valtozó,nekem nyalás fétisem van..Ha kell 30 percig is szeretek nyalni egy puncit.Addig van pár orgazmusa.
2022. jún. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Jó, akkor én is addig fogom nyalni, míg el nem megy minden alkalommal.
2022. jún. 19. 07:14
 50/50 A kérdező kommentje:
Voltam pénteken csajszival. A petting alatt négyszer ment el, egyszer meg a lovaglás alatt. Nyalástól csak egyszer, ujjaztam a nunáját, a popsiját, simogattam a csiklóját, mindig elment. A végén a dugástól még egyszer elment. Nem akartam elhinni, hogyan sikerülhet, mivel előtte mindig béna voltam.
2022. júl. 9. 17:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!