Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak szex közben mondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szex közben mondja ezt nekem?

Figyelt kérdés
A párom már több alkalommal is istennőnek nevezett az együttléteink során, amit én picit furának találok. Előtte két férfi volt az életemben és egyikük sem illetett ilyen magasztos megnevezéssel. Azért is furának találom, mert egy átlagos nő vagyok, egészen pici mellekkel és fenékkel. Szintén elgondolkodtatott, hogy csak szex közben mondja nekem. Máskor csak elvétve bókól nekem és azt is mérsékeltebb formában teszi. Tudom, ezt vele kell megbeszélnem és Rá is fogok kérdezni, de előtte a véleményetekre lennék kíváncsi. Nők és férfiak válaszai szintén érdekelnek. 27/N

2022. máj. 15. 18:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10

Remélem van még olyan pasi, aki valóban a vékony, kismellű nőkért van oda és istennőnek hívja őket az ágyban.

Nekem kifejezetten tetszene egy ilyen pasi, aki megőrülne a testemért.

2022. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is Istennőnek tartanálak!
2022. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11

Hidd el,van rengeteg.

2022. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!