Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek az első szexet megbánt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek az első szexet megbánták azokhoz lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk nem azzal veszítetted el akivel igazán kellett volna, és utólag megbántad hogy vele tetted. (Szóval nem arra értem a rossz élmémyt hogy fájt)


Az ha visszapörgethetné az időt várt volna 27 éves koráig ha akkor jött volna az igazi?



2022. jún. 16. 12:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha dögivel vannak és nincs okod panaszra, miért panaszkodsz mégis, hogy egyik se normális? Milyen elvárásaid vannak, hogy semelyikük nem felel meg nekik?
2022. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
83%

19. ezzel meg is válaszoltad miért vagy szűz és miért csak vársz és vársz..

Mert van a fejedben egy ilyen képzet.

Ha egy pasi kíván, már rögtön nyálcsorgató lesz? Negatív értelmezés.

És ha valaki lefekszik egy alkalmival még nem lesz ribi, hiába mondják rá sokan férfiak lenézően.

2022. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
21. Egyik se mozgat meg. Aki megmozgatott, arról kiderült később ez-az, mint pl. hogy cigizik, sok csajt hülyít, stb.
2022. jún. 16. 15:49
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
De most szexről beszélünk, vagy házasságról? És ha sok csajt hülyít? Nem kell beleszeretni.
2022. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván nem kell összefeküdni akárkivel, akihez amúgy nem vonzódsz, csak azért, hogy "megszabadulj" a szüzességedtől. Ez azért elég szélsőséges nézet.


Én 25 voltam, amikor elvesztettem a szüzességem, ez is későinek számít már. Nem vagyok már együtt a sráccal, másik barátom van azóta. Nem bántam meg semmit. Se azt, hogy eddig vártam, se azt, hogy azzal történt meg, akivel.


Egy ideig olvasva a kommenteket, átéreztem a helyzetedet, de aztán benyögted ezt:

"Aki megmozgatott, arról kiderült később ez-az, mint pl. hogy cigizik".

Hű, ez aztán iszonyatos nagy bűn! 😱😱 Hát ember az ilyen?!

A viccet félretéve, túl nagyok az elvárásaid. Aki tetszik, annak adj egy esélyt, aztán vagy összejön, vagy nem. Nyilván meg kell szűrni a jelentkezőket, de ilyen mondvacsinált hülyeségek miatt lerázni valakit, az azért kicsit durva. Senki nem tökéletes. Ha a tökéleteset hajszolod, egyedül maradsz. A lényeg, hogy meglegyen köztetek a kémia, és valamennyire azért passzoljon egymáshoz a személyiségetek és a világnézetetek, ha komoly kapcsolatot akarsz.

2022. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
77%

#23: elég szánalmas, hogy 27 évesen még csak itt tartasz. Sírsz, hogy minden pasi ugyanolyan, nem érdemel meg téged XD

Majd egyszer rájössz, hogy nem vagy te olyan különleges, mint hitted :)

2022. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Én megbántam,nem a személy miatt(első szerelem),hanem amiatt hogy korán veszítettem el. 16 éves voltam de szerettem volna inkább még várni..így visszagondolva.:)
2022. jún. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
73%

Vagy

Korán veszted el, nem a nagy szerelmeddel

Vagy

27 évesen is még szűz vagy


Hát inkább az elsőt választom :D


Ennyi idősen hogy tudsz ennyire kistini módjára gondolkozni? Semmi különös nincs a szüzességben. A szex viszon nagyon jó főleg ha sikerül találnod olyat akivel összepasszolsz. És nem biztos hogy az lesz a legjobb akivel lélekben egyhullámhosszon vagytok.


Találsz valakit aki figyelmes és bejöttök egymásnak akkor vágj bele.

Még a végén szüzen halsz meg.

2022. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
40éves szűz - jó film nézd meg! :)
2022. jún. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
18%
Ezt a beteg agyú ribit! Elárulom hogy már soha nem leszel az a kívánatos lány aki 10 éve voltál. A baszatlanság pedig igenis kiütközik a külsőn! Vénlány külsőd van, becsavarodott beteg aggyal. Kész főnyeremény vagy! Annyira hogy hányok...
2022. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!