Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 30 éves vagyok és szűz, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 éves vagyok és szűz, és ha ne tán így maradok azt nagyon meg fogom bánni öreg koromban?

Figyelt kérdés
Hogy semmit nem éltem nincs mire emlékezni. Vagy a halálom napján megbánom? Az a baj nem értek a nőkhöz.

2022. jún. 28. 15:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem olyan jo az mindnekinek, valakinek kifejezetten undorító… a nőnek meg eleve közel sem olyan jo mint a férfiaknak
2022. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem vesztesz semmit , ha elmész egy prostihoz, rosszlanyok.hu
2022. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Túl van ez az egész szex dolog hajtva.. Menj el nyugodtan egy csajhoz ,és meglàtod hogy igazàból semmiről nem vagy lemaradva.Vagy ha úgy érzed akkor be lehet pótolni bàrmikor se perc alatt a kalandokat.
2022. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!