Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi partnerekkel sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi partnerekkel sokkal jobban élvezem mindig a szexet, mint az állandó partnereimmel. Miért van ez igy?

Figyelt kérdés

Eddig minden kapcsolatomban megcsaltam a pasikat és a szeretőkkel, pár alkalmas pasikkal sokkal jobban ment a szex, mint a fix partnereimmel. Szerintetek ez miért van igy?

25N



2022. júl. 1. 20:53
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/129 anonim ***** válasza:
Pontosan erről beszélek👍😆…
2022. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/129 anonim ***** válasza:

59#


A fraudi elméleteid 100 évvel ezelőtt tapsot válthattak volna ki, de szerencsére komoly körökben ma már csak fejcsóválást

2022. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/129 anonim ***** válasza:
8%
Egyébként azt mondani akartam mindenképp, hogy teljesen jóarcnak tűnsz, és nincs veled semmi baj, egész egyszerűen az emberek töbsége szinte kizárólag végletekben képes gondolkodni (🤖101010101🤖), és valóban kevesen tolerálják azt, hogy egy párkapcsolat mellett, azzal dugj akivel csak jól esik, ami egyébként csak szex, ettől még lehet szeretni csak egy valakit. Szóval azt hiszem értelek, én sem verném nagy dobra, sok szerencsét ahhoz, hogy találj valakit, aki ebben hajlandó együtt működni😬.
2022. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/129 A kérdező kommentje:

63


Ezt nem értik jah! A szex csak szex és kész! Stressz levezetés... bezzeg az ha valaki meló után mindennapetol 2-3 sört és hétvégente berúg és terrorizálja a családot, az teljesen elfogadott társadalmilag... az hogy én kefélek másokkal a párkapcsolatombam az meg pokolra való :D



Attól hogy szexelem mással a párkapcsolatomban szeretettel szeretem a másikat és kitartok mellette jóban-rosszban akár életem végéig... de nem fogok egy hapsival lefeküdni a hátralevő 30-40aktív évemben

2022. júl. 9. 23:29
 65/129 anonim ***** válasza:

Nem értik persze mert nem csinálják, nem kapják meg azt amit te megkapsz, nekem is ítélkezni lenne könnyebb. De ne izgulj, azok akik itt erkölcsi huszárkodnak itt, ugyan olyan taknyok ha nem gusztustalanabbak valahol máshol, mint amilyennek téged gondolnak😆.


Így van ezzel egyet értek, újfent meg említeném, ráadásul krvára sokan vagyunk, azzal dughatunk akivel csak akarunk, teljesen nem kell leragadni egyvalakinél, nem vagyunk rászorulva.

2022. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/129 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs gond, hogy más pasikkal is szexelsz. Csak a párodnak kellene tudnia erről. Egyszerűen amiatt, hogy az eldönthesse, hogy akar-e így élni, vállalja-e az esetleges betegségeket, stb. Ha együtt vagytok, együtt kell döntenetek ilyen fontos dologról. Pl neked sem esne jól,.ha a párod eladná a lakásotokat, és venne belőle egy lakóautót a megkérdezésed nélkül, és azzal szembesülnél, hogy egy lakóautóbam élsz mostantól. Nem rossz élet az, még lehet, hogy tetszene is neked, de nagyon ki lennél akadva, ha helyetted döntenének egy ilyen fontos dologban.
2022. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/129 A kérdező kommentje:
66 nem értem miért kellene tudnia róla. Az én életem. Azt csinálok amit akarok
2022. júl. 11. 06:26
 68/129 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha párkapcsolatban vagytok, akkor a közös életetekről van szó.

Ez egy olyan döntés, ami mindkettőtök életére kihat, mindkettőtökre vonatkozik.

Hiszen a te logikád alapján, elkokainozhatja a közös otthonotokban lévő ingóságokat egy hétvége alatt a párod, mert ugye az ő élete. 🙃

2022. júl. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/129 anonim ***** válasza:
Szerintem kár a gőzért. Egy ennyire önző és érzéketlen ösztön lénynek nem lehet megmagyarázni, hogy egyes döntései hogyan befolyásolják egy másik ember életét. Talán idővel a pasas majd rájön, hogy kiben is bízott meg. És az utána következőek is.Így legyen!
2022. júl. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/129 A kérdező kommentje:
68 na ezért kell külön kasszán lenni, nem összeköltözni és látogató kapcsolatban élni...
2022. júl. 11. 08:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!