Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi partnerekkel sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi partnerekkel sokkal jobban élvezem mindig a szexet, mint az állandó partnereimmel. Miért van ez igy?

Figyelt kérdés

Eddig minden kapcsolatomban megcsaltam a pasikat és a szeretőkkel, pár alkalmas pasikkal sokkal jobban ment a szex, mint a fix partnereimmel. Szerintetek ez miért van igy?

25N



2022. júl. 1. 20:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/129 anonim ***** válasza:
66%
#30: A kérdező gyenge jellem, nincs tartása. Úgy gondolja, nem ő a hibás azért, hogy megcsalja a másikat. Vagy ha mégis, akkor meg mások is csinálják. A lényeg, hogy mindig kifogást találjon arra, amit maga se tudja, hogy miért csinál.
2022. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/129 A kérdező kommentje:
30, pedig csal mindenki, mindenkit. Kb. a múlt század 80as évektől ez megy mindenhol. Válások, csalások, felületes párkapcsolatok. Mindenki félrenéz.
2022. júl. 2. 06:10
 33/129 A kérdező kommentje:
30 válaszoló meg leragadt az 1950-es években. Hahó, 2021 vagy. Szabados világban élünk, nem nagyanyáink korában, amikor hozzámentél valakihez és leéted mellette az életed
2022. júl. 2. 06:11
 34/129 anonim ***** válasza:
79%
Alkalmatlan vagy megállapodni. Még ha azt érzed hogy igenis, idővel vissza jön a mostani éned. Párkapcsolatra alkalmatlan vagy, ne erőltesd a család fogalmát.
2022. júl. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/129 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, izgat azaz felizgat az újdonság varázsa. Nincs ebben semmi különös.

Talán jó lenne egy olyan társ melléd, aki ehhez fel tud érni fejben és akkor egy boldog életed, életetek lehetne. Például járnátok együtt swingerbe, stb.,...

2022. júl. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/129 anonim ***** válasza:
28%

Még 20-on éves koromban nekem is idősebb nős apukák, kolléga, ismerős, szomszéd stb. Volt amikor anyuci megtudta...

Vadásztam a foglalt pasikra. Szomszéd, ismerettségi kör, kolléga stb. Húztam őket, zavarba hoztam őket, flörtöltem velük stb. Volt akivel viszonyom is volt. 1-2 évig tartott utána lehiggadtam.

2022. júl. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/129 anonim ***** válasza:
100%
Ha manapság ennyire természetes a poligám életmód, akkor mi a magyarázat arra, hogy eltitkolsz dolgokat a párod elől? Hahó! Már modern korban élsz! Vagy mégis fosol, hogy otthagy?
2022. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/129 anonim ***** válasza:
10%
Gyere dugj velem nézzük mekkorák élvezel
2022. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/129 anonim ***** válasza:
90%

32 Nem, nem csal mindenki mindenkit, bármennyire is próbálod itt mosdatni magad meg önigazolást keresni. Vannak még halistennek bőven olyan emberek, akik ismerik a hűséget, mint olyant, akiknek van gerincük és akik nem szúrják hátba gusztustalan módon a párjukat, akit elvileg szeretnek. Tudjuk, neked mindez felfoghatatlan, mert te jól láthatóan a lábad közével tudsz csak gondolkodni, de ez kizárólag téged minősít.

Amúgy 2022 van és senki nem ragadt 1950-ben, nem kötelező házasodni, nem kötelező életed végéig egy ember mellett lenni, viszont akkor áruld már el a poligámia ekkora híveként mi a büdös francnak vagy kapcsolatban?! Hogy aztán szarrá csalhasd a másikat? Hogy hülyének nézd? Hogy játsszál az érzéseivel, csak mert nem bírsz a véreddel? Ha ekkora a szád és poligámia így meg úgy, akkor miért is nem állsz a párod elé és közlöd, hogy neked állandóan viszket a pinád, így legyetek inkább nyitott kapcsolatban, mert különben össze-vissza fogod csalni?? Miért is nem adsz neki esélyt arra, hogy eldönthesse kíván-e egy hozzad hasonló nővel együtt lenni? Jaa, mert amellett hogy gerinctelen vagy még önző is, mert hát neked ez így jó, aztán hogy a másiknak ez hogy esik, arra te szarsz magasról…

2022. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/129 anonim ***** válasza:
27%
Gyerekek NEM vagyunk egyformák! A többség a "hagyományos" monogám kapcsolatot keresi - egészségére. S vannak akik nyitottabban élik meg a szexualitásukat. Senkinek semmi joga az erkölcsi magaslóról leszólni a másikat. A történetben az egyetlen prücsök hogy nem egyenes a párjával. Ez az egyetlen dolog ami miatt úgymond szó érheti a ház elejét. Ez tényleg nem korrekt.
2022. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!