Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi partnerekkel sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi partnerekkel sokkal jobban élvezem mindig a szexet, mint az állandó partnereimmel. Miért van ez igy?

Figyelt kérdés

Eddig minden kapcsolatomban megcsaltam a pasikat és a szeretőkkel, pár alkalmas pasikkal sokkal jobban ment a szex, mint a fix partnereimmel. Szerintetek ez miért van igy?

25N



2022. júl. 1. 20:53
 81/129 A kérdező kommentje:
#80 lehet, de nem azt írtam, hogy komoly kapcsolatom van, hanem partnerem. Az lehet akár egy állandó szex partner is. Az a baj az idejáró emberekkel, hogy nem tudják értelmezni azt, amit mások írnak. A netezők jó része funkciónális analfabéta.
2022. júl. 11. 10:03
 82/129 anonim ***** válasza:
64%

Nem az a baj, hanem, hogy a kérdezők java része baszik egyértelműen fogalmazni. Elég kétértelműen fogalmaztál. Simán az jön le belőle, hogy valakivel, aki az állandó partnered együtt is élsz. Tehát nem kell megsértődni, ha mindenki másképpen értelmezi, mert nem egyértelmű.

Helyesen úgy lett volna, hogy nem komoly partnerrel élsz együtt, és úgy b.szol jobbra-balra. Az mondjuk megint más kérdés, hogy a nem komoly partnerednek mennyire feküdne az, hogy x-ik kórokozókkal teli f.sz után mennyire lehet gusztusos beléd mártania. Azért erről illene tudni, mivel nemcsak a te egészségedet teszed kockára, hanem így az övét is. A gumi nem garantálja a teljes védelmet egyik félnek sem, a szátokra meg nem hinném, hogy húztok. És senkire sincsen ráírva, hogy mit hordoz magában. Rád sem.

2022. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/129 anonim ***** válasza:
És hozzátenném még, hogy normális emberek, akik egy elég intim dolgot művelnek együtt, képesek arra is, hogy letisztázzák a bármilyen típusú kapcsolatukba mi fér bele és mi nem mindkét fél részéről. Ez nem a magánéleted megsértése(ugye semmi köze hozzá), hanem egy teljesen korrekt dolog. Felnőtt vagy, viselkedj is úgy, és a döntéseidnek itt az ideje vállalni a következményeit, ha jó, ha rossz. Mi ebben a borzasztó, vagy kivitelezhetetlen? Miért jobb a hazudozás? Szétteni szétteszed neki, de normálisan nem tudsz megbeszélni vele, mint ember az emberrel semmit?
2022. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/129 A kérdező kommentje:
#82 akkor elkapom. A legtöbb kezelhető.
2022. júl. 11. 16:10
 85/129 anonim ***** válasza:
21%
A legviccesebb az egészben az hogy itt bziztok a kérdést feltevőjével, meg ítélkeztek, meg mindenféle nemi betegségről beszéltek, de ha lehetőségetek lenne azt tenni amit ő, minden nőt megb@sznátok, akiknek puncijuk van azt 2x is, már rég leesett volna a f@szotok.
2022. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/129 anonim ***** válasza:
100%

#85

Az nem ítélkezés ha valaki, tudta, beleegyezése nélkül hazavisznek neki valami fincsi nemi betegséget. És én nő vagyok, fa.szom az nincs, de lassan kinő a sok barom és felelőtlen, önző kétlàbú faj miatt. Csak az számít, hogy én, én, én.... De a másik szarba sincs nézve. Szóval bocsáss meg, ha a másik felelőtlen, ezáltal a saját egészségét veszélyeztető viselkedést a normális ember nem képes tolerálni.

2022. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/129 anonim ***** válasza:
15%
Csak azert hordjatok le mindennek, amiert nem veletek szexel! Ha veletek szexelne, a legrendesebb no lenne az orszagban, igaz ? A no hozzaszolok meg azert osztjak ki, mert azt gyanitjak hogy a parjuk szeretoje talan a kerdezo lehet...
2022. júl. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/129 anonim ***** válasza:
8%

"A no hozzaszolok meg azert osztjak ki, mert azt gyanitjak hogy a parjuk szeretoje talan a kerdezo lehet..."

Ekkora idiótát.... Félelmetes mennyire sötét vagy.

2022. júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/129 anonim ***** válasza:
100%

#87

Igaz, én nem hordtam le a kérdezőt, csak együttéreztem a pasijával, amíg azt hittem, hogy komoly kapcsolatban van vele a kérdező.

Viszont tiszta szívemből mondom, hogy nem irigykedem. Jó házasságban élek, monogámiában. Szerinted logikus lenne egy hűséges feleség mellől a hűtlen nőre vágyni?

2022. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/129 A kérdező kommentje:
#89 kutya nem kérdezte, hogy te boldog házasként váltanál-e egy nyitottabb szex alapú kapcsolatra.
2022. júl. 13. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!