Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi partnerekkel sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi partnerekkel sokkal jobban élvezem mindig a szexet, mint az állandó partnereimmel. Miért van ez igy?

Figyelt kérdés

Eddig minden kapcsolatomban megcsaltam a pasikat és a szeretőkkel, pár alkalmas pasikkal sokkal jobban ment a szex, mint a fix partnereimmel. Szerintetek ez miért van igy?

25N



2022. júl. 1. 20:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/129 A kérdező kommentje:
#50 A tisztelt csak egy nagy balbla. Az emberek már nem tisztelik egymást, már régen elmúlt. Talán még a szüleim korában a kádár alatt volt ilyen.
2022. júl. 7. 17:57
 52/129 anonim ***** válasza:
#51: Csak mellébeszélsz, kifogásokat keresel, mert gyenge jellem vagy, és nem érted meg, hogy az őszinteség lényeges. Egyébként pedig ez nem elavult, a legtöbb ember továbbra is tartja magát, csak az ilyen gyenge emberek nem.
2022. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/129 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem gyenge jellem, hanem hozza az átlag 18-25 közti korosztály értékrendjét, csak ő ki is meri mondani, vagyis leírni. A szülei ha nem tuskók a végletekig akkor valószínűleg nem foglalkoztak vele. A tv a net, az insta a face nevelte és alakította és formálta a jellemét ilyenre.
2022. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/129 A kérdező kommentje:
Nem az insta meg a face nevelt, szüleim koran meghaltak 15 éves korkmtól mama nevel 18 éves koromtól dolgozok ónalloan elek
2022. júl. 7. 19:04
 55/129 anonim ***** válasza:
100%

De mi akadályoz meg benne, hogy elmondjad a pasidnak, hogy mi a helyzet?

Annak mi az oka?

2022. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/129 A kérdező kommentje:

55

Elmondam 2nek, az egyik megsértődött és kidobott. A másik meg szóba se áll velem és kirugatott a munkahelyemről. Kösz nem, kihagyom, a vallomást

2022. júl. 7. 19:38
 57/129 anonim ***** válasza:
65%

Pl, ha nekem mondanád, akkor simán benne lennék a hármasban, vagy swingerben.

És még rengeteg férfi így van ezzel. Szerintem lenne esélyed egy megfelelő társat találni, aki támogatná a vágyaidat.

2022. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/129 anonim ***** válasza:
75%
#56 a "játékszabályokat" (nyitott kapcsolat) az elején kell tisztázni mielőtt komolyabbra fordulna a dolog, nem menet (a kapcsolat) közben kész tények elé állítani a párodat. Számodra eleve cuckold, vagy swinger-jellegű kapcsolat lenne a legteshezállóbb.
2022. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/129 anonim ***** válasza:
23%
Uhhh én már értelek téged. Vagyis nem értelek mert fingom sincs az önálóságról meg a küzdésről mint neked. Tök vicces olvasni hogy rádkaptak itt a népek, mint gyöngytyúk a melegtakonyra, pedig az igazság az, hogy te egy szinte tökéletes képet formálsz arról, hogy milyenek is vagyunk mi emberek valójában. Pont abban az időszakban maradtál szülők nélkül amikor az ember a legdurvábban megbokrosodik, és a legtöbb támogatásra volna szüksége. Dac, lázadás, nyitás a világ felé, szárny próbálgatás, kísérletezgetés stb stb stb. Ilyenkor jól jönne néhány jó szó, jó példa, ölelés, beszélgetés miegymás. Neked viszont mindennel egyedül kellett megküzdened. Nem tudom milyen viszonyod lehetett a nagymamáddal, de nem lennék meglepődve ha gyorsan megtaláltad volna az útját, hogy hogyan ne szóljon bele az életedbe😆. Szóval gyanítom, mi neveltünk fel emberek, a környezeted. Pontosan azt vetíted ki ahogy mi emberek bánunk egymással. Nem tudom ti ítélkezők hogy vagytok vele, de bennem azért fermerül a kérdés hogy igazán ki is a gyenge jellem🤨?
2022. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/129 A kérdező kommentje:

59

Mama örült, hogy békén hagyom. Az volt a fontos ne bukjak meg, görbüljön... Az egészsége sem volt topon... altatóval aludt, minden este bevett legkésőbb 9kor úgy aludt mint aki fejbevertek, semmire nem ébredt fel. Így volt olyan nem egyszer, hogy kiszöktem bulizni hétköznap is. Az volt a lényeg 4 fele hazaérjek mert 5 fele kelt

2022. júl. 9. 18:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!