Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi partnerekkel sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi partnerekkel sokkal jobban élvezem mindig a szexet, mint az állandó partnereimmel. Miért van ez igy?

Figyelt kérdés

Eddig minden kapcsolatomban megcsaltam a pasikat és a szeretőkkel, pár alkalmas pasikkal sokkal jobban ment a szex, mint a fix partnereimmel. Szerintetek ez miért van igy?

25N



2022. júl. 1. 20:53
 71/129 A kérdező kommentje:
69, szeretek élni, változatosságot, nem leragadni egy ffi mellett. Nagy az étvágyam, a szexusom és ezért önző vagyok és érzéketlen. De ha ugyenezt egy férfi csinálja, akkor ő macsó és király, alfahím. Kérlek, mesélj még!
2022. júl. 11. 08:33
 72/129 anonim ***** válasza:
100%

#71

Az ilyen pasikról ugyanez a véleményem. Megbízhatatlan hazug szarok, akárcsak te.

2022. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/129 anonim ***** válasza:

"nem leragadni egy ffi mellett. "

Nem volt kötelező leragadnod ilyen viselkedéssel, te döntésed volt, hogy mégis.Tehát nincs jogod panaszkodni. És nem, nem jár mindenkinek fix pont.

2022. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/129 anonim ***** válasza:

#70

Ja, hogy nem élsz együtt senkivel, hanem csak találkozgatsz pasikkal, és hol ez, hol az alszik nálad.

Úgy nem találok ebben semmi kivetnivalót, azzal szexelsz, akivel akarsz, nem tartozol senkinek elszámolással.

Én úgy értelmeztem, hogy együtt élsz valakivel.

Így ok. Nyilván nem bántasz meg vele senkit, mert a partnerek megkapják tőled, amire vágynak. Nem a szerelmet keresik nálad, így tiszta a helyzet

Amiről én beszélek, az az, ha van egy komoly kapocsolatod akivel együtt élsz, együtt tervezel.

2022. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/129 A kérdező kommentje:
#72 már hazug szar is vagyok, mert szeretek kefélni. Értem. Mesélj még!
2022. júl. 11. 09:01
 76/129 anonim ***** válasza:

#73

Ebben az esetben a fix pont is egy szexkapcsolat a kérdezőnél, nem szerelmi. Valószínűleg a fix pont is elveszi, ami kell neki a kérdezőtől, és *zarik bele, hogy amúgy mit csinál.

2022. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/129 anonim ***** válasza:

#75

Értelmezés nulla. Nem, nem azért vagy hazug szar, mert szeretsz kefélni. Azért vagy az mert egy állandó kapcsolatban teszed ezt idegen faszokkal a másik háta mögött. És hozzáteszem még gyáva szar is vagy, mert be sem mered neki vallani. Idióta pcsa.

2022. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/129 anonim ***** válasza:
Háát...benned a váladékos pinádon kívül semmi érték nincs. A sok alkalmi fasz ezt szerintem látja is. 🤭
2022. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/129 A kérdező kommentje:

#74 nem élek eggyütt senkivel. Van egy pasim aki ugyan nem komoly és tudom, hogy visszajár a volt nőjévez dugni, ezért nem számolok be neki az én kalandjaimról.

Ha lenne egy fix tartós, hosszú kapcsolatom, férjem aki szeretek és tisztelek, nyilván nem csinálnám ezt. Nem is tudom, a többi 40-50 kommentelő honnan vette, hogy én mondjuk egy házasságban is ezt csinálnám.

Beleálltam az ökörségeikbe, hagy írkáljanak.

2022. júl. 11. 09:14
 80/129 anonim ***** válasza:
100%

"23, Igazából van partnerem, nem élek egyedül és van állandó szex is, amikor akarom. "

Talán innen vették? 🤔

2022. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!