Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfi is ennyi energiát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is ennyi energiát fordít a farkára, vagy ez már betegesen sok a részemről?

Figyelt kérdés

26 vagyok, és néha azon veszem észre magam, hogy csak a farkammal foglalkozok. Sokat maszturbálok, imádok élvezkedni, gyönyörködni benne, hogy milyen jó, és milyen jó farkam van (igen, ez tudom hogy önzőség). De napközben is, mikor nem látja senki, igazgatom, simogatom, és sokszor helyzeteket képzelek el, mit csinálnék vele. És mindezek mellé még sikerült egy olyan barátnőt is találnom, aki rajong a farkamért, és mindent örömmel megtesz nekem szexben, ami mégjobban kihozta az önzőséget belőlem, és ő sokkal többet ad nekem, mint én neki (szopatás, kézimunka, stb). És én közben azt érzem, hogy milyen jó neki, hogy az én farkamat kényeztetheti, és rátesz egy lapáttal, hogy ő meg magától mondja, hogy mennyire imádja.

Mostanában gondolkoztam ezen, és néha azt érzem, olyan vagyok, mint egy állat, akit csak a farka vezérel. Tényleg minden fiú így van ezzel, csak mindenki jól titkolja, vagy én vagyo beteges eset?



2022. júl. 16. 11:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10es

Akkor ezekszerint nem akar velem szakítani, csak van valami oka, nem?

2022. aug. 3. 21:40
 12/15 anonim ***** válasza:
11. Szerinted egy nőnek a szex a legfontosabb és csak emiatt lehet szakítani?
2022. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha csak a farkával törődik az pont nem szexualitás!
2022. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Annyit tudok mondani, hogy azóta is kiváló a kapcsolatunk, és a szex isteni. A barátnőm saját maga mondta, hogy imádja a farkam, és ezt bizonyítja is minden alkalommal. De a szextől teljesen függetlenül is nagyon jó a kapcsolatunk minden téren. Szerencsés vagyok, azt hiszem.
2022. aug. 9. 19:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Mekkora a farkad?
2022. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!