Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek mi ciki és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mi ciki és mi nem az alábbiak közül az első találkozáskor egy addig nem ismert pasival?

Figyelt kérdés

1.) Kölcsönös tapizás

2.) Szenvedélyes csókolózás

3.) Orálisan kielégíteni a pasit

4.) Alaposan kinyalatni magatokat a pasival

5.) Kérni tőle egy svédmasszázst

6.) Kérni tőle egy erotikus masszázst

7.) Szexelni vele egy szobában

8.) Szexelni vele egy nem átlagos helyen

9.) Elhívni a barátnődhöz egy édeshármasra



2022. aug. 2. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
A sex nem átlagos helyen az lehet ciki. Amit én láttam az a Filatori gát megállonál volt.
2022. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
A 9. kivételével volt már mindegyik.
2022. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettő oké, a többi nem 😃
2022. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyival kiegészíteném hogy az első kettő is csak akkor, ha olyan a kémia és megvan az érzés
2022. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de azért egy 3asal kezdeni meredek.

Amugy a nem átlagos hely milyensége lehet ciki.

2022. aug. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Első három nekem oké. A többi már túlzás.
2022. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Mivel akkor találkozok vele először, ez általában pl. utcán leszólítás, boltban, v. máshol. Akkor és ott ezek kizárva, mert ismernem kell valamennyire. Eddig mindig úgy volt, hogy elérhetőséget cseréltünk és irkáltunk, felhívott és utána megbeszéltünk következő talit. Tudnom kell milyen a másik, akárkivel sose voltam, vakrandi se opció, amikor máshol írtak rám. Régóta netezem és van rutinom, tapasztalatom, az elveimből se engedek, kell képcsere és hanghívás mindenképp.

És mikor meg lett a köv. tali, a 9-es kivételével mind volt. A 3-asom úgy lett, hogy a barátommal kerestünk és ő talált egy másik ffit, aki szintén biszex volt és így mindenki örömére szexeltünk.


Nyitott és őszinte, közvetlen vagyok, akik ismernek, tudják, ami a szívemen az a számon.

A szexben szeretem megélni, amit csak lehet, kísérletező is vagyok, kevés tabu van és akad pár fétisem is.

És a masszázs volt, hogy oda-vissza is, jó a kölcsönösség.


N

2022. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elviszem én édes hármasra a barátomhoz, őt úgy szólítják csak a haverok hogy a "seggtörő".
2022. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#1-es: komolyan a hév megállóban láttál actiont? Kemény :) !
2022. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
xd
2022. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!