Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hotwife cuckold kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hotwife cuckold kapcsolatban élők kb. hányan élvezek bele a párodba mióta együtt vagytok? Jelen vagytok olyankor amikor más dugja a párod vagy nem?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Mi a fene közöd van mások intim dolgaihoz? Beteg vagy pszichésen?
2022. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 év alatt kb. 15-20 pasi, volt aki csak 1x de volt olyan is aki többször is eljött. Általában jelen voltam, akkor mindig tisztára nyaltam a puncit a másik pasi után és én is megdugtam. Volt, hogy csak meglestem őket a párom tudtával, általában akkor is kinyaltam. De volt, hogy csak videót kaptam róla vagy csak utána mesélte el. Engem nem izgat fel a megalázottság úgyhogy inkább hotwife a párom.
2022. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyeske, ha nem tetszik a kérdés el lehet húzni. 2-es köszi a választ.
2022. szept. 6. 18:55
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Egyes vagyok, nem egyeske. Nem esett le a tantusz, hogy a kettes kamuzik? Persze hogy nem, mert nulla a realitás érzéked.
2022. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Amit kettes ír, nem irreális.

N

2022. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Ah persze, mert elhiszitek amit ezen sz oldalon írkálnak, és komolyan is veszitek. Egy anonim oldalon.
2022. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Még nem próbáltuk, de tervezzük. Mindketten csak úgy tudjuk elképzelni hogy én is ott vagyok.


Ha feláll a farkam az izgalom ellenére akkor én is dugok, egyébként pedig csak néző lennék.


Szerintem nem reális hogy vadidegen ember csak úgy beleélvezzen a feleségembe. Szívesen kinyalnám utána, de ragaszkodnunk kell az óvszerhez. A józan ész ezt diktálja.


35F

2022. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert hasonló tapasztalatom van, mint a kettesnek, szerintem nem kamu. Lehet, hogy nem olyanok mint te egyes aki csak monitoron látott puncit. 6-os akkor meg mit keresel itt. Lehetne, hogy a kérdésre válaszoljatok? Akinek nem tetszik lehet távozni.
2022. szept. 6. 19:18
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Drága szivem. Egyes vagyok és nő. Tehát a monitoron láttam puncit az kissé abberált. Ahogy a kérdésd is az.
2022. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
2 év alatt nyolcan élveztek bele és nem nyalom ki, mert az megalázó lenne számomra. Mindig jelen vagyok, mert ha nem lennék jelen olyan lenne mintha nem egy pár lennénk.
2022. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!