Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hotwife cuckold kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hotwife cuckold kapcsolatban élők kb. hányan élvezek bele a párodba mióta együtt vagytok? Jelen vagytok olyankor amikor más dugja a párod vagy nem?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 18:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Körülbelül olyan 4-en, és eddig mindig jelen voltam.
2022. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Én pontosan nem tudom. 5 éve vagyunk együtt, és kb. 3 éve hoztam fel, hogy izgatna ha a párom mással is szexelne ami neki is tetszett. Azóta úgy havonta 1x felhív hozzánk több pasit, hogy pontosan mennyit és kiket azt nem tudom, és nem is árulja el. Engem a másik szobában odabilincsel az ágyhoz, nem látom csak hallom az eseményeket. Időnkét átjön és a teleélvezett puncijával ráül a számra, vagy spermás csókot kapok tőle, ez kb. 3-4x ismétlődik, néha 5x is. Aztán ráműl és meglovagol a végén.
2022. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem folyik ki belőle amíg átsétál hozzád? Te akartad, hogy kinyalhasd vagy inkább kényszerít rá, hogy megtedd?
2022. szept. 16. 15:22
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert befogja a kezével a punciját. A hígabb egy része így a kezére folyik, de a kocsonyássab az bent marad amíg ki nem nyomja. Én szeretem kinyalni, őt meg felizgatja, nem kényszerítünk egymásara semmit amit a másik nem akar.
2022. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%

Jó rég volt ilyen kapcsolatom, de 10-15 adag idegen anyag volt benne amig velem volt.


.. kéne valami hasonló bevállalós cicalány nekem megint. :)

2022. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Hmmm... szerintem kipróbálnám, milyen egy ilyen szituban más feleségét televerni.
2022. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
39%
Pfúúúúö🤢🤮
jan. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!