Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki végez magával a kis farka és a méretéből következő reménytelenség miatt?

Figyelt kérdés

Szerintetek jól teszi, mert jobb lenne nélküle a világ?

Úgy gondoljátok, hogy meg is érdemli, mert ennyire hülye? Vagy azért érdemli ezt, mert kisfarkúnak született?

Esetleg azért tartjátok hülyének, mert a problémája szerintetek nem olyan jelentős, hogy eldobja az életét?

Szerintetek elég ok ez az öngyilkossághoz, ha az adott személy annyira boldogtalan emiatt?

Ha nem gonosz emberek vagytok, akik direkt csak mélyebbre akarnak taszítani egy ilyen embert, hanem segíteni szeretnétek neki, akkor mit tanácsolnátok az illetőnek (persze úgy, hogy az ne kegyes hazugság legyen, mert az inkább csak ronthat a helyzeten, hanem komolyan is gondoljátok, amit mondtok)?

Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel? Lehet rajta segíteni valahogy? Érdemes-e egyáltalán az életre és a boldogságra? Vagy az a legjobb, ha inkább nem siránkozik, és nem törődik senki az ő dolgával, csak tegye meg, amit akar?



2022. nov. 1. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Több nővel is találkoztam aki nagy farkaktól sem tud elélvezni, csak nyalástól. fel a fejjel.
2022. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mekkora megkérdezhetem?
2022. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Elkébzeltem hogy valaki meredten gondolkodik hogy hmm kicsi a f.szom megőlöm magam😆

Bocs de nekem ovisan jőtt le bazmeg Ferfi vagy? Annak tartod magad 20fekvő és ugy halsz meg! 😃

Baszki énis fiu vagyok es inkább motorozok meg edzek meg igy munka után te ilyen vagy? Menj fuss egy kőrt azt jobb lesz. Énse vagyok nagy gyerek de viszont ha szar a kedvem feltalálom magamat .Előfordulhat bárkivel de ilyesmi…


Ezzel foglalkozzak?? Kikell verni azt jonapot ez van ha nem tudnam az lenne a gáz😀

2022. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kispöcsűnek lenni jó nagy szívás, de azért az élet többről szól ennél.
2022. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%
Dugulj már el a hülye gyökér kérdéseddel és még ki is emeled???!!!
2022. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!