Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan heteró/biszexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan heteró/biszexuális férfi aki elutasítaná Palvin Barbit ha nincs éppen kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Mi lehetne az indok?

Személy szerint el nem tudom képzelni, hogy lenne ilyen férfi….



2022. nov. 6. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egymásra tudnánk hangolódni. Én lehet, hogy elutasítanám.
2022. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.


Nem párkapcsolatra gondolok most, mert elhiszem, hogy van akinek fontosabb az, hogy belsőleg összhangban legyenek egymással.

Szexuálisan értem, mert elhiszem, még azt is, hogy valakinek nem ő az etalon, de el nem tudom képzelni, hogy egy szingli, heteró férfi nemet mondana neki..

2022. nov. 6. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg ha kicsi nagyon a kukac, és nem meri bevallani. Másra így hirtelen nem tudok gondolni. :D
2022. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valójában nem tudom, hogy milyen lenne vele egy intim helyzetben. Nem kell párkapcsolatot vízionálni, én az alkalmi partnereimmel is beszélgetek. És igen, le tudnak lohasztani a szövegükkel, pár perc alatt is. Most nem azt mondom, csikó koromban gondolkodás nélkül megkeféltem volna, nem foglalkoztam volna azzal, hogy mit mond. De már a puszta szex kevésbé érdekel, mint a nő, akit megkapok.
2022. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha titokban marad, és nem szól be, amiért ilyen olcsó helyen lakom, meg milyen kicsi a kukacom, meg milyen gyorsan elmegyek, akkor mehet, persze
2022. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hogy te nem tudsz valami elképzelni, akkor az nem is létezik. Sz*r lehet egy ilyen szűk buborékban élni.
2022. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg elfogadnám, mert az esetem, de a barátnőm nagyon hasonlít rá egyébként
2022. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!