Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kifutok az időből?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifutok az időből?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, annyira sokat nem próbálkoztam. 12 évesen volt valami gyerekszerelmem, de annyi idősen általában nem élnek szexuális életet. 14 évesen volt egy rossz élményem és 5 évig kb nem is foglalkoztam a dologgal. 19 évesen bepróbálkoztam valakinél de szó nélkül visszament az előzőhöz akivel se veled se nélküled kapcsolatban van, hol együtt vannak, hol nem. Utána online volt néhány vérszegény próbálkozásom, de erőltetettnek éreztem és hagytam. Egyszer talált valaki online érdekesnek, de 2 hétnél tovább nem tartottuk a kapcsolatot messengeren de semmi egyéb, friendzone lett a vége és lecserélt. Nem bízom a sikeremben, már igazából kedvem sincs a dologhoz és a fizetőst fontolgatom. 22/f
2023. jan. 31. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a te életed, de én mondjuk ha a csaj "nem kötné az orromra" hogy szűz vagy hogy sosem csinálta orálisan, nem örülnék neki mert a szexualitásban az intimitásban nálam nincs helye mellébeszélésnek, és nem akarlak megbántani de lehet hogy azért sincs senkid mert elhallgatsz dolgokat, és a nőknek öregem olyan antennáik vannak és megérzéseik hogy csak na. Ha bármit kiderítenének azt könnyű szerrel megteszik, szóval mint idősebb farok azt mondom hogy nem érdemes színházat csinálni mert akkor esetleg csőbehúznak ami eléggé kellemetlen is lehet. Rám már hozta egy lány a szívbajt mert nem mondtam el neki hogy voltam lazán egy másik csajjal is, ezért amikor találkoztunk előadta hogy a védekezés hatástalan volt és most már örökre az életem része marad. Eléggé bepánikoltam mert rosszat nem akartam neki és felelőtlen sem lenni, aztán a végén közölte hogy ez csak egy történet és legközelebb ne próbáljam átverni.
2023. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jah, ha meg elmondom az lesz a baj mert hogy biztos nem vagyok normális..
2023. jan. 31. 14:53
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése.

Én pl 22 évesen vesztettem el a szüzességemet.

Igaz, előtte is voltak próbálkozásaim a lányok/ nők irányába, de sosem gondoltam, hogy kifutok az időből. Azóta több hosszú kapcsolatom volt az 1 évestől a 10 évesig.

Lassan 50 éves leszek, ha most valamilyen oknál fogva egyedülálló lennék hirtelen, akkor is találnék magamnak megfelelő nőt, ebben biztos vagyok. Hozzáállás kérdése is.

2023. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy baj lenne. Én pl kimondottan élvezném, ha egy fiatal férfit, én vezethetnék be a szexualitásba 😊
2023. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Bro' három próbálkozás után máris temeted magad??? Haver engem vagy 50x pattintottak le mire egy összejött, de még lehet alacsony számot mondtam 😂

"vérszegény próbálkozástól" meg ne várj csodát

2023. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem vallom be a szüzességem soha mert már akkor furán néznek az emberre ha nem kefél a bokorba 14 éves kora óta óvszer nélkül.
2023. jan. 31. 15:51
 17/17 A kérdező kommentje:
8.Bulizni vagy négy éve voltam, de nem olyanokon voltam ahol idegen nők meg sok ember van, összeült az iskolás baráti társsaság, jórészt férfiak és ittak, vagy valakinek a csaja. Kétszer voltam a nővéremmel, három házibuliból egy volt jó, bár az inkább társas ivászat volt, ők mentek tovább a diszkóba én részegen haza aludni.
2023. jan. 31. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!