Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan indul, hogyan alakul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan indul, hogyan alakul ki egy barátság extrákkal kapcsolat? Hogyan lehet kideríteni, hogy a másik fél is akarja?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra: mióta voltatok barátok, hogy mondtátok el, kérdeztétek meg a másikat, hogy benne lenne-e.


Kérlek, írjátok meg a nemeteket is, hogy jobban meg tudjam érteni külön-külön a lányok/nők és a fiúk/férfiak érzelmeit, hogy ki-ki hogyan jutott el egy funkcionális barátság extrákkal kapcsolathoz.


2023. febr. 1. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#7. Nekem furcsa, hogy valakik úgy szexelnek, hogy nincs meg köztük a "kémia". Ilyen alapon szinte bárkivel le lehetne feküdni, akivel egyébként jóban vagy, jókat tudsz beszélgetni és nem tartod rondának.
2023. febr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 nyilván olyan szempontból megvan a vonzódás, hogy egy számomra vonzó férfiról van szó. De tudom milyen érzés az amikor szerelmes vagyok valakibe, és már egy pillantása vagy érintése teljesen elvarázsol, és az itt nincs meg, nem is volt soha.
2023. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!