Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet így kideríteni, hogy bejövök-e neki?

Figyelt kérdés

Randira “hívatnám” magam a következő módon egyik munkatársammal:


Az ilető férfival kb fél éve dolgozom együtt, ami heti 1-2 találkozót jelent. Nagyon jól megértjük egymást a munkán belül, viccelődni is szoktunk. Nekem nagyon bejön. Múlt megbeszéléskor említettem neki, hogy előléptettek, és mondta, hogy na ezt meg kell ünnepelni, menjünk el valahova. Mondtam neki, hogy a jövő heti megbeszélés után én ráérek. Holnap fogunk találkozni, és arra gondoltam, ha felhozza, hogy akkor megyünk-e valamerre, akkor megmondom neki, hogy igen, azzal a feltétellel ha ezt vehetem randinak.

Nagyon merész ötlet? Kb július végéig fogunk együtt dolgozni.

(Azt még tudni kell, hogy egyszer még találkoztunk munkán kívül, akkor is egy ilyesmi ürüggyel, akkor is ő hívott el, nagyon nagyon jól éreztem magam, mindketten sokat nevettünk és személyesebb dolgokról beszélgettünk, de intimebb dolog nem történt.)



2021. jún. 7. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, csapj bele. Veszíteni valód nincs. F
2021. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Kihagynám azt a feltétel részt. Csak annyit kérdeznék sokat mondóan, hogy "ezt vehetem randimeghívásnak?"
2021. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2-essel értek egyet. Anélkül kicsit nyomulós, erőteljes és talán ha mégse az, akkor kellemetlenebb lehet a szitu. De egy ártatlan kérdés beelfér simán
2021. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!