Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt miért ír mindenki privátot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért ír mindenki privátot, de most komolyan miben reménykednek?

Figyelt kérdés
Vannak kifejezetten arra a célra kialakított platformok.

2023. febr. 2. 09:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

engem pl nem zavar ha kapok privátot. ha az normális!!!

ha ismerkedni szeretne valaki vagy épp egy jót beszélgetni valamilyen témáról, akkor miért ne lehetne itt?

vannak annál cifrább sztorik is a világban, mint hogy mondjuk a gyk-n szülessen szerelem :)


nyilván a f*sz küldözgetőket, a "kűggyé pina képet" és a hasonló "szépségeket" értelmezni továbbra sem tudom, de egyszerűen csak figyelmen kívül hagyom

2023. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 StevenUp ***** válasza:

ma 10:08


Néha én is kapok indokolatlanul aztán engem f*szozik a privatozó homár ha kiröhögöm

2023. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
17: Én sosem írok nemet a válaszhoz, max. ha a kérdező külön kéri aztán mégsincs tele a postaláda.
2023. febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

23: pont ezért írtam, hogy "semmit". Tényleg semmit nem teszek, heti 3-4 levelet mégis simán kapok, ha éppen olyan hozzászólás sikerül, akkor arra kapásból jön ugyanannyi.


A legtöbb férfi szemmel nézve is primitív ismerkedés ("korod?", "szereted a szexet?", és hasonlók).


Nem tudom, hogy mi váltja ki a primkó fiúkákból, hogy írnak.


ps: kedvencem, amikor egy hosszabb kommentből még az is kiderült, hogy férfi vagyok, csak odáig már nem olvasta el az agysebész

2023. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorizok már 10 éve, van amikor többet vagyok itt, az utóbbi években ritkábban, vagy hónapos kihagyásokkal. Most is egy hosszabb szünet után kezdtem újra, szeretek itt beszélgetni emberekkel, szóval engem nem zavarnak a privátok, max ha olyan akkor nem válaszolok. Nem szeretem például a válasz ping-pongot, kérdez valamit, válaszolok, ha visszakérdezek nem reagál arra, csak újabb kérdés, és egyszavas válaszok vannak, meg hülye kérdések tömkelege, na ez kuka. Nem tudom mi értelme van. De van akivel meg tök jól el lehet beszélgetni, úgy is ha nem akarok ismerkedni. Farok képet nem is kaptam régóta, és bunkókkal sem futottam össze, úgyhogy mintha javult volna az összetétel... esetleg korábban letiltottam már mindenkit, aki gáz volt. :D
2023. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Én az ismerkedés kategóriában szoktam, normálisan, de válaszra se méltatnak. Ezek szerint lehet inkább minden más kategóriában több értelme volna, ha ezekből a válaszokból ítélve itt mindenki szívesen válaszol normális levelekre:D
2023. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"Én az ismerkedés kategóriában szoktam, normálisan, de válaszra se méltatnak."


Én ismerkedtem már meg innen nővel. Sosem az ismerkedés topicon át. Valami szakmaibb/általános témában elkezdtek dumálni, aztán jön magától a dolog. De az ismerkedés topicnál jobb a sima tinder

2023. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyonis jókat lehet itt egyesekkel beszélgetni, egész bátran lehet nyitottnak és kedvesnek lenni, másokkal meg a tiltás gombot alkalmazni. Engem az zavar amikor ha már nem akar beszélgetni az illető akk nem csak elköszön hanem vmi balhét csap és ilyen emberrel mint én inkább nem akar beszélni... Pedig megmondgatná balhé nélkül is. A másik ami zavar h nem akar nyitni de belőlem mindent ki akar húzni.
2023. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Férfiként én is küldök privátot egy próbát megér alapon, kapom is a privátokat, többnyire férfiaktól, köztük homoszexuálisoktól és olyan heteroszexuálisoktól akik nőnek hisznek. Azon esetekben viszont amikor egy nővel kezdek privát üzenetváltásba kb. mindig kiderül, hogy az ország túlsó felén lakik az illető.
2023. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

18#: Ez még egy normális kezdés egy beszélgetéshez, bár a "Hogy nézel ki?" kissé korai.

Amúgy a privik azért is lehetnek, mert van 1-1 terület, ami felkeltette az emberek érdeklődését, más szemszögből látni dolgokat, hasonló gondolkodású személyeket keresnek egyesek, tetszett valakinek az egyik válasz, így érdemesnek tartaná, ha arról a émáról beszélgetnhetnének a felek, vagy unatkoznak.

2023. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!