Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt miért ír mindenki privátot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért ír mindenki privátot, de most komolyan miben reménykednek?

Figyelt kérdés
Vannak kifejezetten arra a célra kialakított platformok.

2023. febr. 2. 09:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy tudtok beszélgetésről írni. Mostanában, már jóideje nem kaptam olyan értelmi szintű privátot amire érdemes lett volna válaszolni. Ilyen két szavas kérdések jönnek, mint pl. "Van orgazmusod x pózban?", meg hasonló jellegűek. Ok, kérdezzen rá, de ne már beköszönéskor, csak ha eljut odáig a beszélgetés.


Bár azokat sem értem akik a rengeteg privátra panaszkodnak. Én még aktívabb napjaimon is alig kapok elvétve.


De ha sokat kapnék sem lenne gond, azért még a betűktől csak nem félek. Elolvasom és törlöm ha épp nincs kedvem válaszolni.

...Mint valaki ahogy írta, hogy mostmár legalább mer nyugodtan válaszolni a kérdésekre mert nem kap privátokat...

2023. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Azért írunk, mert abban bízunk, hogy valamelyik lánynak szimpatikusak leszünk, kialakul egy beszélgetés és ha fokozódik a szimpátia, dugás lesz a vége, esetleg több.


Én elég sok lánnyal kezdtem levelezésbe innen, szerintem legalább 20-30, és vagy 7-8-cal találkozni is sikerült, nagyobb részükkel szex is lett. Volt akivel össze is jöttem.

2023. febr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

na tessék! valaki kérdezte tegnap, hogy mit kell csinálni, mert ő sosem kap.


Én mondtam, hogy nem tudom, férfi vagyok és folyton kapok. Most meg is jött az első privát talán az egyetlen olyan hozzászólásomra, amiben nem írtam le, hogy férfi vagyok, hogy akkor ismerkedjünk, az úriember kb 1000km-re él tőlem (nem, nem én élek a világ végén)...


Szóval nem tudom, hogy mit kell tenni, de szívesen átpasszolom a manust, én a nőket szeretem :)

2023. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!