Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Múltkor megdicsértem a szomszé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor megdicsértem a szomszéd lányt, hogy hú de csinos vagy. Jogos a barátnőm féltékenysége?

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 11:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%
A szomszéd csajnak mondtad a dícséretet? Akkor kőbunkó vagy.
2023. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen, de a barátnőm nem hallotta. Csak egy másik szomszéd pasi mondta el neki. Vamzer.
2023. febr. 2. 11:51
 3/28 anonim ***** válasza:
38%
Igen.
2023. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg annyira csinos volt?

A barátnődnek meg mondd csak hogy ő sokkal szebb, nem véletlenül vele vagy és nem szomszéd csajjal vagy a szomszéd pasival :D

2023. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%
Vamzer kőbunkó vagy. Az ilyeneket falhoz állítani, aztán sortüzet rájuk.
2023. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
17%

jaja kamuzd neki hogy szebb a csajod...

mármint a csajodnak kamuzd, hogy szebb mint a szomszéd csaj, közben meg álmodozz a szomszéd csajról :)

2023. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Ki az a vamzer?
2023. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%

Nem jogos, de a nők így működnek. Azt hiszik, hogy ha mást is észreveszel, akkor az fenyegetést jelent rájuk, hűtlen leszel, ezért onnantól kezdve, hogy párkapcsolatban élsz, tilos kedvesnek lenned más nőnemű lénnyel.


Valójában pedig szerintem normális, ha a másikhoz van egy jó szavunk, dícséretünk, szebb lenne a világ. Nem jelent egy dícséret automatikus udvarlást.


Próbáld meg megmagyarázni a barátnődnek, hogy te őt szereted, de azért vannak csinos lányok a földön,


A szomszéddal viszont innentől kezdve kötelező haragban lenned, ne is köszönj neki, ha valamit akar legyél bunkó és szólogass be neki. Érezze, hogy ilyet nem tehet meg.

2023. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
45%
Igen, jogos
2023. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
38%
Jogosan van kiakadva szerintem. Én legalábbis nem örülnék a helyében. Ha nézegetsz másokat a párod mellett, legalább tartsd meg a véleményedet.
2023. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!