Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Múltkor megdicsértem a szomszé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor megdicsértem a szomszéd lányt, hogy hú de csinos vagy. Jogos a barátnőm féltékenysége?

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 11:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%

Akkor téged tulajdonának tekint a másik fél a kapcsolatban.

Az én nézetemben azonnali váló ok.

A te életetben , nálatok lehet hogy normális hogy a másik embert tulajdonotoknak tekintitek, ez esetben normális a féltékenység.

2023. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Köszi 11es, akkor nekem van igazam, ugye? Nő vagy vagy férfi?
2023. febr. 2. 12:30
 13/28 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ mit mondtál... egy szimpla objektív megjegyzés bele kellene férnie. Viszont a hűűűűű de csinos vagy, aztaaaaa' és hasonló rajongás már azé' lásd be adhat okot féltékenységre.

Fordítsd meg a helyzetet, neked jól esne ha a csajod a hátad mögött valamelyik pasit nekiállna a tudtod nélkül ajnározni "jaj de jól nézel ki, de jó képű vagy" szöveggel?

2023. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
Képzeld el a szitut fordítva!
2023. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Azért egy nő ne dicsérjen pasit. Csak ösztönösen jött nekem, tényleg jól nézett ki a csaj.
2023. febr. 2. 12:44
 16/28 anonim ***** válasza:
78%

Ja! :-)



#14 voltam.

2023. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%
Jajj, persze. Fordítva már nem tetszene...
2023. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
89%
Aztán az ilyen gyökereknek van mindig fullos nőjük. Bruh...
2023. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Az tök égő, hogy ha egy csaj megmondja a pasinak, hogy jóképű. Ilyet még nem is hallottam. Tök cringe lenne. Egymás közt mondhatják a csajok, de pasinak tuti nem szokták megmondani. Hagyjuk már ezt az egyenjogúság dumát. Visszafele ez tökre égő.
2023. febr. 2. 12:54
 20/28 A kérdező kommentje:
18as mi akadályoz meg benne? kezdj el sportolni, dolgozzál, lesz pénzed ruhára, fodrászra. De ha otthon CODozol egész nap, kenyeret zabálva, akkor nem lesz csajod.
2023. febr. 2. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!