Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Múltkor megdicsértem a szomszé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor megdicsértem a szomszéd lányt, hogy hú de csinos vagy. Jogos a barátnőm féltékenysége?

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 11:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%

Én megmondom a pasi szemébe, hogy de jól nézel ki. Vagy de szép a szemed, stb...

Miért lenne gázabb, mintha a srác mondja nekem, hogy jól nézzel ki.

2023. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
78%
#20 mit dolgozol?
2023. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk engem is dicsért már meg lány, de akkor is égőnek tartottam. Lealacsonyító egy nőnek. Kb mintha felajánlaná magát. Mert nyilván akkor a pasi már tudja, h bejön neki. Elveszik az udvarlás és vadászat varázsa.
2023. febr. 2. 13:09
 24/28 anonim ***** válasza:
83%

Na ez tévedés.

Attól, hogy én megjegyzem valakinek, hogy jól nézel ki nem azt jelenti, hogy be is jön.

Vagy megjegyzem szép a szemed, de a mosolya nem tetszik megint nem fogok haza menni vele.

Amúgy meg szerintem lealacsonyítóbb, ha egy férfi mondja ezt vagy utánam fütyülnek az utcán.

2023. febr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
69%
Reméljük ő meg a szomszéd pasi gatyáját dicséri a hátad mögött 🤷
2023. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
24-es azért a munkások füttyögése más. Az primitív.
2023. febr. 2. 13:44
 27/28 anonim ***** válasza:
A legfontosabb: Van oka a féltékenységre? Egyszerű gesztus volt, vagy esetleg motoszkál a fejedben valami a szomszéd lánnyal kapcsolatban?
2023. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Hogy jogos-e?Nem tudom.Szerintem inkább NEM ILLIK a barátnőd mellett más nőt így dicsérgetni.

Neked is rosszul esne ha a barátnőd más pasikat dicsérne úgy mint te, miközben ott vagy mellette.

Lehet te is elgondolkodnál azon hogy talán a másik pasi jobban bejön neki?

Az én párommal is gyakran előfordult.Hiába tudja hogy szeretem és hogy nekem ő kell.Ritkán, de nála is előfordul ez.

Tudod, akit egyszer már "megsebeztek" az utána nehezen tud újra megbízni bárkiben is.

Mégha semmi oka sincs a féltékenységre.

Sokkal könnyebben kapja el az ilyet a féltékenység.

Fél hogy talán újra megbántják.

Ugye érted?


Ne dicsérgess más nőket a barátnőd mellett.

2023. febr. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!