Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most ilyenkor mi van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Vannak férfiak akik rettenetesen érzik magukat mert a 20-as éveikben szüzek. És sok lány van akinek nem kellene ilyen férfi mert tapasztalatlan. Na kéremszépen én 2x szexeltem egész életemben 2 különböző lánnyal, most akk én is tapasztalatlan vagyok?

2023. febr. 17. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, hogy tapasztalatlan meg ilyenek. Szerintem ha előtte 10-15-ször már szexelt egy csaj, és pont egy szűz sráccal van együtt, akkor úgy is úgy csinálják, hogy mindkettőjüknek jó legyen. Meg ne mondja nekem senki, hogy egy 20 éves ne tudná mit hova kell tenni...
2023. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy nem úgy kell bemutatkozni hogy "Szia Pisti vagyok, még szűz" és akkor nem lesz kérdéses, mit gondol a csaj. Tapasztalt is ugyanúgy lehet balf.asz, mint ahogy egy szűznek lehet érzéke hozzá. A szex nem egy olyan hú de bonyolult dolog hogy évekig gyakorolni kelljen, ésszel kell csinálni és kész. Ne érezd magad kellemetlenül mert nem volt sok parnered, mert önmagában nem ezen múlik a dolog.
2023. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez eddig engem nem zavart de ahogy olvasom a sok szüzes kérdést meg a válaszok már kezd egy kicsit.
2023. febr. 17. 22:23
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok
2023. febr. 17. 22:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a kettesnek.


Én azzal példáznám, hogy egy friss jogsis nem biztos hogy nagyobb eséllyel okoz balesetet, mint az aki már 10 éve vezet. A friss jogsis mindent szabályosan csinál, mindenre odafigyel. A gyakorlott sofőr pedig megszokásból vezet, azt hiszi már van elég rutinja és többet megenged magának, így nagyobb eséllyel okoz balesetet.


#1 voltam.

2023. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is, basszus pedig nem akarok soha többet úgy vezetni mint friss jogsis koromban :D. Bár tény hogy mindenhova odaértem.
2023. febr. 17. 22:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg!


Akkor neked új dolognak tűnik, épp ezért sokkal jobban odafigyel az ember. Kb ugynez a helyzet a szexszel is.

2023. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy baromság hogy a nők kerülik a szűz pasikat. Azért kerülnek ami miatt szűz valaki - a kisugárzódó szorongásai és különösen az miatt hogy nem cselekszik.
2023. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt is érdekes dolognak tartom. Mármint érthető de van olyan ember a mai világban aki nem szorong soha?
2023. febr. 17. 23:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A jogsis példàval teljesen egyetértek
2023. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!