Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet ennyi női moderáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ennyi női moderátor a szexualitás kategóriában?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy minden moderátor minden kategóriát ellenőriz-e, de én csak a szexualitás kategóriát követem figyelemmel időnként, és látom ha egy kommentet vagy kérdést törölnek.

Más is észrevette már, ha valaki olyasmit ír ami egy nagyon halvány utalást is tesz bármire, ami akármilyen formában sértő vagy zavaró vagy akármi lehet egy nőnek, azt kb. azonnal törlik. Ha viszont egy férfit sértegetnek elképesztő undorító módon oldalakon keresztül akkor kb az összes kommentet ott hagyják :D

Szóljatok ha teljesen téves a meglátásom, elhiszem ha tévedek, de nekem ez nagyon feltűnő volt az elmúlt időszakban.


2023. márc. 2. 18:52
 1/6 StevenUp ***** válasza:
49%
Ez nem feltétlen igaz. Amikor egy kérdést jelentesz felugrik egy lista, hogy válaszd ki miért jelentesz egy kérdést. Ott fel van sorolva hogy miért jelented a kérdést. Ha valamelyik kritériumnak megfelel a kérdés azt a modi ellenőrzi és törli is. Nem fiú lány kérdés ez. Ha sértő, trágár, provokatív a kérdés akkor mindig instant törlés van
2023. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Borzasztó olvasni, mennyi frusztrált, kishitű, önértékelési gondokkal küzdő pasi van ezen az oldalon
2023. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es ez egyáltalán nem igaz, velem milliószor előfordult, hogy megkérdőjelezhetetlenül 100%-ig megfelelt a kritériumnak a jelentésem, és napokig ott maradt a komment. Ha emlékeznék rá melyik kérdés volt és visszanézném még most is biztos ott lenne. Nagyon gyakran önkényesen nem törölnek a modik.
2023. márc. 2. 19:08
 4/6 A kérdező kommentje:

De kerestem azóta egy másik példát. Ezt a kérdést már dél körül is láttam amikor kiírták. https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Valaki 12:22 kor bekommentelte, 13-as válasz:

"Savanyú a szőlő, mi? Ők a semmiért is pénzt kapnak, a te csoffadt kis kukacodra meg senki sem kíváncsi.


Fel a fejjel, legalább a méltóságod a tiéd marad! És Marok Marcsáé, természetesen!"


Most ezen mi az értelmes válasz, és hogy ne lenne sértegetés? Jelentettem azzal a kategóriával, hogy: A válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar. De nyomhattam volna akár azt is, hogy a válasz trágár.


Most negyed 8 van, baromi sok kommentet töröltek de ez ott maradt.

Akkor ezzel mi van?

2023. márc. 2. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Ne, nem szabad kimondani az n-betűs szót :D
2023. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
N mint Nő, Nuni.
2023. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!