Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők akik gondolkodnak rajta hogy megcsalják a párukat vagy szeretőt tartanának?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezhetem mi lenne az oka?Kort is kérlek.

2023. márc. 19. 22:48
 41/92 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen időszak

40/N

2023. aug. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 Dóri19$ ***** válasza:
83%
Csak penzert 19L
2023. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szex, anno ezért kerestem szexcimbit

32N

2023. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
67%
Pont ilyen nőt keresek békés megyéből. 😊
2023. aug. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
66%

Én paisiként sosem kerestem.

De tisztelt hölgyeim. Aki titeket nem kíván, az fel sem merült bennetek, hogy máshol éli ki vágyait és otthon már nincs vágy?

Azért kérdem mert tudok ilyen párról egyikük szétment, mikor kiderült a másik a "lebukás" után rendszeresen parcserés bulikban járt és oké ez nekik. Swingerben buktak le mind a két pár. Véletlen ugyanakkor ugyanoda mentek. Ha hazudok nekem is hazudtak.

2023. aug. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:
79%

#45. Igazad lehet, hogy máshol, vagy másnál éli ki a vágyait.

Mégpedig nagyon sok 40 fölötti férfi van házasságban, akik fiúkkal élik meg néha a titkos vágyaikat, és otthon már nem nagyon kell a punci !

Szerintem nem véletlen az a sok bisex hirdetés, 42-50 éves férfiaktól, akik házasságban élnek, de szeretné kipróbálni fiúval.

Ennél jobb ha bevesznek egy bikát, vagy elmennek szwingerbe ! De lehet azt az asszony nem akarja ?

2023. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
43%

45-ös vagyok.

Lehet valakinek a lelkébe gázoltam, ezért pontozott le?

Nem baj hölgyeim. De ez is ugyanúgy lehet az oka.

Magatokonkon is gondolkozzatok azok el, amikor kívánt titeket és amióta nem, történt-e rajtatok bennetek változás. Mert mindkét fél változhat. Ha van ilyen és tudtok változtassatok mindketten.

2023. aug. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:
62%
Ez az a hely, ahol a „nem hasznos a válaszod” gombból először „nem tetszik a válaszod” gomb lett, aztán „nem értek egyet a válaszoddal” gomb is lett, aztán „hiába tény a válaszod, szarok rá” gomb is lett, és most már „hallani sem akarok a valóságról, amivel a válaszod szembesít, tehát szerintem nem létezik, amit írsz” gomb is lett. 🤷🏻‍♂️
2023. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 A kérdező kommentje:
Kedves 47-48!Köszönjük a napi templomi prédikációt,de kérlek értelmezd a kérdést,s a célközönséget.Ha nem te vagy akkor kérlek lapozz tovább.
2023. aug. 30. 07:58
 50/92 anonim ***** válasza:
20%
Jaaaaj, én kérek elnézést, kérdező…
2023. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!