Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők akik gondolkodnak rajta hogy megcsalják a párukat vagy szeretőt tartanának?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezhetem mi lenne az oka?Kort is kérlek.

2023. márc. 19. 22:48
 81/92 anonim ***** válasza:
#80 Ha tud róla meg nem megcsalás 🙄
jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
Van. A kíváncsiság. 40+
jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:

És most egy újabb ilyen nőnek lettem a szeretője. 33éves, 2 gyerekes anyuka. Nem élte ki magát, már 20 évesen férjhez ment. Én lettem a következmény. :D


#3

jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
2000-es évek elejétől bizony csak ilyen bnőim voltak. A legextrémebbek ketten, bnők. Szombaton hajnali 3-kor a férjeik elmentek pecázni vasárnap estig. A feleségek meg reggel 8-kor ketten bejöttek hozzám Bp-re és kb 11-12-ig szanaszéjjel élveztük egymást. És ez így ment egy évig.
jan. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:

Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy a 20as éveik végén, 30as elején lévő nőkből a házasokat sokkal könnyebb megfektetni mint a szingliket?


28F

jan. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim ***** válasza:

85.

pontosan így van, ahogy írod.

jan. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:
#86 Ugye? Sokkal több ilyen nővel volt dolgom mint szinglikkel
jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim ***** válasza:
85 Sztem nem lehet általánosítani. Nyilván olyan helyen próbálkozol ahova a nők is hasonló céllal mennek ezért gondolod így.
jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
64%

83-as de ez hogy jön létre? kiváncsi vagyok.

egy anyuka mégis hogy szed föl valakit.

tinder.. és tali.. puszi muszi. majd ágy?

valahogy nem tűnik életszerűnek.. a gyerekei miatt sem.

jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:

#89 Egyébként sokszor társkeresőn is igen. Többnyire "csak beszélgetni" vannak fent. Aztán ha szimpatikus vagy neki, igazából ugyan úgy mint bármilyen nőt ágybaviszed. Annyi a különbség, hogy általában abban a szakaszban vannak amikor elhal otthon az intimitás és nagyon hiányzik nekik.


Bár a mostani csaj más, nekik van otthon szex, neki a változatosság kell.

jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!