Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők akik gondolkodnak rajta hogy megcsalják a párukat vagy szeretőt tartanának?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezhetem mi lenne az oka?Kort is kérlek.

2023. márc. 19. 22:48
 61/92 anonim ***** válasza:
36%
60 Mert mit vártál idióta? 🤣
2023. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:

60

Szeretőd volt, nem több. Az emberi minőség persze más tészta. De egy tapasztalatból nem kell általános következtetést levonni.

2023. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:
57%
Halljátok én tényleg nem tudom hova tenni hogyan lehet eljutni odáig hogy egy férfi ne akarjon szexelni a párjával. Sok nő válaszoló számol be erről. Akkor vagy van valakije vagy maszturbál nem? Olyan nincs hogy egy férfi leszokik a szexről. Több mint 10 éve vagyok házas és még mindig napi szinten kívánom a szexet, sajnos átlagban csak heti 2-3x van, de ha nagyon kevés számomra akkor mellette önkielégítek.
2023. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:

60. hát velem is írásban.. mit vártál.. ez dugós kapcsolat (nekem nincs feleségem..ez ilyen összejárós haver extrás kapcsi volt)

am azt hittem tök para lesz.. de lazultunk, keféltünk meg minden. néha mondjuk kezdtem ezt azt érezni. furcsa ez kicsit.

24 f

2023. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
*bombasztikus csajszi volt, hosszú izmos combjai voltak, és baromi jól lovagolt.. étvágya több volt mint a 2 kapcsolatomnak együtt.
2023. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
47%

"Vannak itt olyan nők akik gondolkodnak rajta "...


Nem hogy vannak, egymás hegyén-hátán ömlenek mint a tenger :D


Csak akkor ne kellene azt a propagandát hallgatni, hogy a férfiak ilyenek meg olyanok, miközben itt is arról hisztiznek hogy a legtöbb férfi beszerelmesedik. Még ennél a kérdésnél is volt egy kretén aki elővette ezt a "nők inkább érzelmek alapján döntenek mantrát" miközben előtte és utána arról van szó hogy orrba-szájba hogyan baszik félre mindenki 😂

2023. okt. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:
100%

Én titokban csinálom, mert izgatnak az új dolgok.

De csak olyannal jelenleg is aki hasonlóan titokban csinálja és jóba vagyunk, sosem lesz olyan hogy bajba kevernenk egymást.


21f 30as nővel.

nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 anonim ***** válasza:

21 éves fiú kajak 30 as nővel tart szex kapcsolatot és mellette van egy cuki feltételezem 20 év körüli bnője?

úristen milyen világban élek..

nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
Gondolom a 30-as nő kicsavarja rendesen a "cuki kis barátnője" meg nem. És akkor mi van?
dec. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:

hát csak nem szoktak szeretőt tartani 21 évesen :D ez kbaszott fura... kiégett 20 éves házasok szoktak.

mi van mi van

dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!