Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt maradnatok párotokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnatok párotokkal ezután?

Figyelt kérdés

4 hónapja együtt vagyok barátnőmmel,nemrég megismert egy srácot akivel már három éve együtt buliztak de azóta nem beszélgettek

A srác bombázza azzal hogy meg akarja kapni,hogy ő harmasozik sokat a barátnőjével ezért ez szerintük nem meg csalás,bla bla bla

Mondtam barátnőmnek hogy ez engem zavar es ne beszéljen ilyenekről vele,ugyanúgy folytatta

Most hétvégén a srác elhivta barátnőm,csak öt kifejezetten a hajojara “iszogatni”barátnőm pedig annyit mondott hogy majd meglátja

Én kérdeztem rá hogy beszéltek e ma,nem ő mondta el magától akkor mondta hogy meg gondolkodik rajta. Ezen kiakadtam hogy miért nem látja hogy a csávó mit akar,majd annyi volt rá a válasza hogy tudja mit akar de ehhez kettő ember kell,es ő “nem akar egy kutya “lenni akit a párja irányíthat mert az gaz,ezért nem mondott neki nemet

Ugyanezzel a csávóval előttem nem mer beszélni,amúgy naponta több órát(!!)kameraznak de ha én ott vagyok vissza se ír neki.

Ugyanez a barátnő tegnap a fejemhez vágta hogy milyen gaz már hogy egy hete nem szexelunk,ennyit nem bírtam ki mert elmondtam neki hogy kivertem egy képére amit ő küldött nekem anno,es hogy ez mennyire tiszteletlen es ne csináljak ilyet

Mit tennetek a helyemben? 21 éves ő 25 én


2023. márc. 30. 21:55
1 2 3 4 5 6
 11/52 Suetonius ***** válasza:
100%

Akkor tényleg meg kell fontolni, hogy érdemes-e a folyatás.

#9-es (és akit érint): köszi!

2023. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőre van egy öt betűs szó, ami a legrégebbi női munkavégzésre utal. A barátnő egy nagyon hosszú szó, ezért nehéz kimondani.
2023. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
86%

Én ezek után tennék egy utolsó kísérletet a kapcsolat rendbehozására, és ha nem megy, akkor szakítanék.

Azt, hogy valami technikailag megcsalás-e, én soha nem tartottam relevánsnak. Nem csinálok olyat, amivel a szerelmemet megalázom, vagy kellemetlen helyzetbe hozom. (Akkor sem, ha "nem tudna róla".) Soha nem voltam ellenére, hogy barátkozzon valakivel. Egyetlen barátnőmnél sem volt ez probléma. De az, amikor közel enged magához olyasvalakit, aki nyilvánvalóan szexuális, vagy szerelmi céllal keresi, az már túlmegy az egészséges barátkozás határán.

És persze, lehet jönni azzal, hogy ő nem akarja, hogy a párja irányítsa. Ezzel csak két probléma van. Egyrészt: mindkét félnek vannak bizonyos elképzelései és elévárásai egy párkapcsolattal kapcsolatban. Ezeket jobb esetben még a kapcsolat kialakulásakor tisztázzák. Ennek a betartásának semmi köze nincs semmiféle irányításhoz. Nyilván van olyan, hogy az egyik félnek a másik elvárásai nem tetszenek. Olyankor vagy kompromisszumot kell kötni, vagy eleve nem kellene összejönni, hiszen másak az elképzelések.

A másik dolog ezzel kapcsolatban, hogy persze, ő "nem akarja, hogy irányítsák". A másik fél meg nem akarja, hogy hülyét csináljanak belőle. Ahogy nyilván neki sem kötelező azt tennie, amivel a barátját nem bántja meg, ugyanúgy a barátjának sem kötelező vele maradnia.

2023. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez van 4 hónap után? Dobd ki azonnal! Vagy csak dugd amíg lehet, de ne érdekeljen tovább.
2023. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

14 tökéletesen leírtad

Ahány kapcsolatom volt mindegyikben ez volt a megbeszélt és a bevált

Csak vele más mert őt nem lehet “Irányítani” és egy férfinak “az a dolga hogy a nőre hallgasson,és mindig neki legyen igaza”

Most pl ez a hajós dolog is

Ez akárki szerint csak barátkozás? Én nem tennem magam ki olyan szituációnak ahol akar csak a szikraja és lehetséges a tiszteletlenseg/hutlensegnek. Kivéve persze ha nem tisztelem a párom. Mondtam neki menjünk el együtt,azt mondta hogy “engem hívott nem minket”

Most ezzel mit lehet kezdeni?

2023. márc. 30. 22:40
 16/52 A kérdező kommentje:
Sokszor tettem már kísérletet mert nem Ez volt az első dolog. Folyamatosan belém köt,beszologat. Azután hogy össze jöttünk meg egy hónapon át kamerázott az exevel. Szex chatelt vele. Azt is megbocsajtottam. Arra az volt a véleménye hogy “meg csak egy hónapja voltunk együtt,hiányzott,de már rég volt,ne legyél már hülye”
2023. márc. 30. 22:41
 17/52 anonim ***** válasza:
87%
Álomnő, kérlek vedd feleségül 😂
2023. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ha elmenne repül...azonnal.

A stilusa sem jön be..

2023. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
10-10 évet letagadhattok ami a mentális képességeiteket illeti. :)
2023. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Papucs vagy. Dobd ki a ringyót. Problem solved.
2023. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!