Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt maradnatok párotokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnatok párotokkal ezután?

Figyelt kérdés

4 hónapja együtt vagyok barátnőmmel,nemrég megismert egy srácot akivel már három éve együtt buliztak de azóta nem beszélgettek

A srác bombázza azzal hogy meg akarja kapni,hogy ő harmasozik sokat a barátnőjével ezért ez szerintük nem meg csalás,bla bla bla

Mondtam barátnőmnek hogy ez engem zavar es ne beszéljen ilyenekről vele,ugyanúgy folytatta

Most hétvégén a srác elhivta barátnőm,csak öt kifejezetten a hajojara “iszogatni”barátnőm pedig annyit mondott hogy majd meglátja

Én kérdeztem rá hogy beszéltek e ma,nem ő mondta el magától akkor mondta hogy meg gondolkodik rajta. Ezen kiakadtam hogy miért nem látja hogy a csávó mit akar,majd annyi volt rá a válasza hogy tudja mit akar de ehhez kettő ember kell,es ő “nem akar egy kutya “lenni akit a párja irányíthat mert az gaz,ezért nem mondott neki nemet

Ugyanezzel a csávóval előttem nem mer beszélni,amúgy naponta több órát(!!)kameraznak de ha én ott vagyok vissza se ír neki.

Ugyanez a barátnő tegnap a fejemhez vágta hogy milyen gaz már hogy egy hete nem szexelunk,ennyit nem bírtam ki mert elmondtam neki hogy kivertem egy képére amit ő küldött nekem anno,es hogy ez mennyire tiszteletlen es ne csináljak ilyet

Mit tennetek a helyemben? 21 éves ő 25 én


2023. márc. 30. 21:55
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
90%

Ez a "kapcsolat" így is, úgy is véget fog érni. A csaj egyébként is le fog lécelni az első fickóval aki nálad jobban bejön neki (meg addig is kúrogatni fog a hajós fickóval - ha nem teszi már most amúgy is...).

Az egyetlen kérdés, hogy kivárod-e ezt a pillanatot, vagy kellően tökös vagy hozzá hogy te dobd ki.

2023. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
Emelt fővel távozz! Rakd ki. Ne ő tegye!
2023. ápr. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

Kerdező, ha erdekel egy 45+ ferfi velemenye, akinek mar sok kapcsolata volt, es sokféle embertipussal összesodorta az élet, megosztom veled.

Azok alapjan amiket leirtal erről a nőről, az jön le, h egy kib@szott önző ösztönlény , ráadásul merhetetlenül buta akkora egóval, h a holdig ér. Azt gondolom, ő mar kiforrot szemelyiség, keptelen változni az alapértékek tekintetében. Ez egy halalos személyiseg-kombináció, amitől menekülni kell. Mar akkor kellett vna, amikor az elején meg egy hónapig szexchat-elt az exével. Es megmagyarazta h ez a normalis. Mivaaaan??? Ha vele maradsz, nagy barom vagy. Nem szerethető jellem. Te ertelmesnek tűnsz, es a kommentjeid alapjan erzed is, mit kell tenned. Csak ne halogasd. Meg semmi komoly nem történt, ( baba, hazassag, lakas, igazan halalos szerelem).

Ne pazarold az időd olyanra, aki már az elejetől igy áll hozzad. Durván elmebeteg a nő.

Sajnalom h ezt mondom.

2023. ápr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%

Az első oldal elovasása után még kapcsolat mentő tanácsot adtam volna. De az ex-es sex chat után már nem.

Azt ajánlom ne probáld irányitani,ha ennyire nem akarja. Engedd szabadon.


De csak stílusosan:"nem akarok kutya lenni akit a párja irányít"

Erre:akkor nem írányitalak csak küldelek, menj a pitsába.

Itt felsorolhatod a sérelmeidet.

2023. ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
17%
érdekes ha a csaj így áll hozzá kérdezd meg hogy fordított helyzetben mit tenne ő is ilyen engedékeny lenne. amúgy ahelyedben kihasználnám amit lehet pl mond hogy ha akar akkor hármasozzatok és használd ki amennyire tudod a helyzetet vagy te is keress mellette valakit vagy dobjad.
2023. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
70%
Mondj le róla, de ne rakd ki, hanem dugjad és minden "perverziódat" tölts ki rajta, dugd jól seggbe, gondolj arra ez most egy büntetés neki.
2023. ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
73%
Na, még mindig egy papucs vagy? Nem mondasz semmit.
2023. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Tegnap szakítottam vele. :)

Sok volt már és a kérdés kiírása óta meg több

2023. ápr. 3. 19:06
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a döntésedhez. Ha megvisel ha nem, ennek igx kellett lennie.
2023. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Kicsit megvisel mert tudom hogy volt ahol én is hibáztam. De utána bele gondolok hogy én azt mindig észre vettem és tettem érte hogy bocsánatot kérjek bármi is történt. De ezúttal nem én voltam a hibás és ő nem kérne tőlem bocsánatot a saját egoja miatt. Ha az neki fontosabb mint én,akkor hosszú távon jobb vagyok nélküle :)
2023. ápr. 3. 19:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!