Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt maradnatok párotokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnatok párotokkal ezután?

Figyelt kérdés

4 hónapja együtt vagyok barátnőmmel,nemrég megismert egy srácot akivel már három éve együtt buliztak de azóta nem beszélgettek

A srác bombázza azzal hogy meg akarja kapni,hogy ő harmasozik sokat a barátnőjével ezért ez szerintük nem meg csalás,bla bla bla

Mondtam barátnőmnek hogy ez engem zavar es ne beszéljen ilyenekről vele,ugyanúgy folytatta

Most hétvégén a srác elhivta barátnőm,csak öt kifejezetten a hajojara “iszogatni”barátnőm pedig annyit mondott hogy majd meglátja

Én kérdeztem rá hogy beszéltek e ma,nem ő mondta el magától akkor mondta hogy meg gondolkodik rajta. Ezen kiakadtam hogy miért nem látja hogy a csávó mit akar,majd annyi volt rá a válasza hogy tudja mit akar de ehhez kettő ember kell,es ő “nem akar egy kutya “lenni akit a párja irányíthat mert az gaz,ezért nem mondott neki nemet

Ugyanezzel a csávóval előttem nem mer beszélni,amúgy naponta több órát(!!)kameraznak de ha én ott vagyok vissza se ír neki.

Ugyanez a barátnő tegnap a fejemhez vágta hogy milyen gaz már hogy egy hete nem szexelunk,ennyit nem bírtam ki mert elmondtam neki hogy kivertem egy képére amit ő küldött nekem anno,es hogy ez mennyire tiszteletlen es ne csináljak ilyet

Mit tennetek a helyemben? 21 éves ő 25 én


2023. márc. 30. 21:55
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%
De hidd el, az új kapcsolata is hasonló lesz. Ez a típus ilyen .... Örülj, hogy korán megszabadultál tőle.
2023. ápr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%
Eu a lány valóban szociopata. Beteg, és mint az ilyenek, nem tud róla. Azt gondolja, mindenki más hülye, aki nem osztja a vilagnézetét. Rendes kapcsolata valószinűleg nem lesz, és ezért egész életében másokat hibáztat majd. Jó hallani, hogy időben kiléptél belőle. Sok rendes lany van, kívanom h talaljatok egymásra vki mással.😀
2023. ápr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!