Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt maradnatok párotokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnatok párotokkal ezután?

Figyelt kérdés

4 hónapja együtt vagyok barátnőmmel,nemrég megismert egy srácot akivel már három éve együtt buliztak de azóta nem beszélgettek

A srác bombázza azzal hogy meg akarja kapni,hogy ő harmasozik sokat a barátnőjével ezért ez szerintük nem meg csalás,bla bla bla

Mondtam barátnőmnek hogy ez engem zavar es ne beszéljen ilyenekről vele,ugyanúgy folytatta

Most hétvégén a srác elhivta barátnőm,csak öt kifejezetten a hajojara “iszogatni”barátnőm pedig annyit mondott hogy majd meglátja

Én kérdeztem rá hogy beszéltek e ma,nem ő mondta el magától akkor mondta hogy meg gondolkodik rajta. Ezen kiakadtam hogy miért nem látja hogy a csávó mit akar,majd annyi volt rá a válasza hogy tudja mit akar de ehhez kettő ember kell,es ő “nem akar egy kutya “lenni akit a párja irányíthat mert az gaz,ezért nem mondott neki nemet

Ugyanezzel a csávóval előttem nem mer beszélni,amúgy naponta több órát(!!)kameraznak de ha én ott vagyok vissza se ír neki.

Ugyanez a barátnő tegnap a fejemhez vágta hogy milyen gaz már hogy egy hete nem szexelunk,ennyit nem bírtam ki mert elmondtam neki hogy kivertem egy képére amit ő küldött nekem anno,es hogy ez mennyire tiszteletlen es ne csináljak ilyet

Mit tennetek a helyemben? 21 éves ő 25 én


2023. márc. 30. 21:55
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Megkönnyebbülés lesz ez neked.
2023. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Hadd menjen a selejt r*banc!
2023. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 Suetonius ***** válasza:
64%
Egy Tinder nem árthat ;)
2023. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

Oh túl teszem magam én rajta amint tisztul teljesen a kép hogy mit mikor miért rajtam vert le és én hogy próbáltam megoldani a szituációt hozza képest

A puncija hiányozni fog mondjuk ;D de a személyisége..ennyire mérgező embert meg nem láttam. Most vagy bipoláris,vagy szociopata,de valami probléma biztos van vele és annyira akartam volna neki segíteni de már éreztem hogy tönkre tesz azzal hogy ha balra lépek az baj,ha jobbra az is baj.

2023. ápr. 3. 20:45
 45/52 A kérdező kommentje:
Inkább abba szar bele gondolni hogy ő neki ez annyit nem ért hogy valószínűleg már most mással találkozgat.
2023. ápr. 3. 20:47
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

Kúrd egy este szanaszét, UTÁNA hajítsd ki az éjszakába..

Mérgezzen mást, te csak jobban jársz ha kilépsz.

2023. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:
Már szakitottam vele már nem tudom
2023. ápr. 3. 22:20
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
#45 segítek haver ha ez nyomaszt, nem "már most" találkozgat mással, hanem eddig is azt tette! Ennyit jelentettél neki, menjen akkor a pitsába. Te pedig keress olyan nőt akinél nem az x. leszel fontossági sorrendben, hanem az abszolút első! (s neked is legyen a párod)
2023. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2023. ápr. 3. 22:59
 50/52 A kérdező kommentje:
Jó látni hogy vannak meg normális emberek
2023. ápr. 3. 22:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!