Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mit csinálnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit csinálnátok ha a barátnőtök kamasz lánya kikezdene veletek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 8. 17:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha már 16+ és be is jön, akkor állnék elébe.
2023. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
55%
Az én lányommal kikezdett így egy pasi,kapott pár pofont s megtanulta hol a helye.
2023. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
53%

#22 A kérdés arra vonatkozott, hogy a céda lány kezd ki a pasival, nem fordítva.


Amúgy most megy itt a flexelés a macsó apucik részéről, de szívesen megnézném, ahogy pl nekem pofázik vissza némelyik; és én még nem is vagyok egy fenyegető vagy harcias alkat, mert olyan is van.


Nem itt neten, hanem élőben az emberek 95%-a egy nyomorult csicska lúzer, max hőbörögni tud, főleg ha egy elpuhult háztartásbeli apukáról beszélünk egy 10-20 évvel fiatalabb, jó karban lévő férfival szemben.

2023. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23# tévedsz lefejelem simàn,vagy egy könyök +térd kombó és megy aludni, pedig nem vagyok fiatal 😄
2023. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
29%
23. Mekkora egy kis sz@rfaszú, nyálas köcsög vagy!
2023. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Kedves 23,16 éve versenyszerűen bokszolok..Nem mondod meg rólam,szóval hidd el ha a lányommal kikezdenél az fájna..Nem kicsit..
2023. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
52%
Hát a mai 20-on éves férfiakat nem nevezném férfinak..Az első hangos szótól sírnak..Látom a tanártüntetéseken is kik vannak kint..Az első könnygáztól megy a sírás..Nekem kardlappal s gumibottal vertel 2006-ban..Mondjuk én férfi vagyok nem úgy mint a 20-as generáció 90%-a..Ezek az 1995 után született kis taknyosok katonák sem voltak..Mennek a sarki kondiba nyomni,de az első pofonnál sírnak.
2023. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Persze, minden ötvenes magyar férfi bokszoló meg ketrecharcos 😆🤣
2023. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
38 vagyok,s 16 éves lányom van..Ezt az 50-et honnan vetted?:-)
2023. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A 38 éves pasik sem bokszolók meg ketrecharcosok. Tudjuk te bokszoló vagy, legalábbis ezt írod magadról. A legtöbben, min. 95%-ban azonban nem, ezt mindenki pontosan tudja. Ennek ellenére a kommentek között egymást vadítják meg hülyítik az emberek, hogy majd ők jól odabasznak meg nyomorékká vernek (😂) embereket, amiért az udvarolt a lányuknak. Én hajlandó vagyok elhinni, hogy itt pont mindenki faszagyerek, de odakint a valóságban a helyzet azért más.
2023. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!