Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm miért neheztel rám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért neheztel rám ezért és nevez így emiatt?

Figyelt kérdés
Szerettem volna nyelvvel kényeztetni a nemi szervénél de nem voltam rá képes mert megint nem vágta le a szőrt aminek rendesen volt vizelet szaga és undort kaptam. Kérdezte mi a baj elmondtam neki normálisan aztán elmondott minden érzéketlen büdös tahó bunkónak azóta nem engedi hozzáérjek. De én miben hibáztam?
2023. máj. 19. 15:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%
O igenytelen, te meg taho vagy. Szerintem ez dontetlen.
2023. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Miert taho 11es, szerinted hogy kellene kezelni ezt a helyzetet ha nem normalisan kozlod a partnereddel hogy ez igy nem adja...??? Mi lenne az a verzio amikor a kerdezo nem taho, megis megoldodik a problema?
2023. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%

Az kizárt hogy azért büdös mert szőrös!!

Annak akkor is húgy szagú lenne ha leborotválná.

Vagy te vagy már agyilag erre rákattanva és beképzeled ezt.

Szerintem neked mindegy milyen szagú lenne csak leborotválná.

2023. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

Semmiben nem hibáztál.

Én preferálom a borotvált/gyantázot/egyéb kopasz puncit, pont ezek miat.

Volt olyan csajom aki szőrös volt, de mindig elötte zuhanyzott.

2023. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerüen ne nyald ki. én mindig megmondom, hogy nem szeretem csinálni és még soha senki se akadékoskodott
2023. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!