Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmus alatt egy nő be zud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus alatt egy nő be zud pisilni?

Figyelt kérdés
Pl annyira elengedi magát, hogy befolyik?

2023. jún. 8. 07:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
11. Ha az ember odaadó lenne a nők felé az ágyban, akkor a nők képesek lennének majdnem squirt szinten elelvezni, de egy olyan pózban egy rövidebb aktus alatt is elérhető lenne.
2023. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

12. Ha a partnereid* odaadók lennének *feléd ...


Te is szeretsz általánosítani. Nono, nem szeretjük a kettős mércét ;)

2023. jún. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
53%

13. Akkor lehet megmutatni hogy hogy kell jól nyalni és odaadón orált adni egy nőnek, mert ez ritka.



Nem rajtam, csak egy tipp. ;)

2023. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
14. Nem is rajtad gondoltam. Az itteni megnyilvánulásaid visszataszítóak.
2023. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
61%
15. Azt elhiszem, hogy ennyire fáj az igazság. :)
2023. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
42%
16. Lizuka, légyszi ne általánosíts, mert kontraproduktív. Vagy ha igen, akkor ne szólj le másokat, hogy általánosítanak. Imádok nyalni, sajnálom, hogy a tieid nem tudtak vagy nem akartak. Fáj az igazság? (ilyeneket én is tudok puffogtatni)
2023. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
48%
17. Tényleg sok férfi nem szeret nyalni és csak a kifogásokkal jönnek mert lusták.
2023. jún. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
18. Igen, és ezért egyből le kell hordani minden férfit? Ha én olyanokat írkálnék ide, hogy "Ha jók lennétek az ágyban, tudnátok egy férfinek ilyet okozni." a közvélemény kinek az oldalára állna? Így is én lettem lehordva, meg úgy is én lennék. Engem ez a kettős mérce zavar.
2023. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
19. Szerintem meg sokan nem külső alapján választunk csak szimplán ilyenek.
2023. jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
45%
A squirt pisi. A női testben nincs semmilyen mirigy vagy hólyag, ami ennyi folyadékot csak úgy tartogatna, hogy elélvezéskor az kijöjjön. Tessék olvasgatni, nézegetni, mielőtt a folytatódik a helyes válaszok lepontozása. [link]
2023. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!