Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmus alatt egy nő be zud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus alatt egy nő be zud pisilni?

Figyelt kérdés
Pl annyira elengedi magát, hogy befolyik?

2023. jún. 8. 07:45
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
20%
Drágaságom, téged senki nem hordott le, igazad van, csak rosszul fejezted ki. Ha egy férfi tud ilywt okozni, ahhoz az kell, hogy mélyen szeressen egy életen át és te is őt, szent életszövetségben, hűséggel, olyan szintű, mélységes lelki szerelemre épülő, irtózatosan szenvedélyes testi szexuális szenvedéllyel, hogy a plafonig tudjon spriccelni az a nő... Mert ha ilyen van, az azt jelenti, mély az orgazmus. Csak a G ponti mirigy nem minden nőnél ennyire intenzív, van, akinek a hüvelyi kéjnedv sok, van aki meg a pisit engedi el, de az inkább a lüktetés miatt. Squirt meg üres hólyaggal is lehet.
2023. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
21. Hízelgő a megszólításod, de a kérdés témájában én egy betűt nem írtam le - azok nem az én kommentjeim, összekeversz valakivel. Igen, így tudtam én is, ahogy mondod, annyi kiegészítéssel, hogy a "szent életszövetség és hűség" szerintem nem kapcsolódik közvetlenül a squirthez. Alapvetően az ember - én legalábbis - ilyen kapcsolatot képzelek el ideálisnak, de a squirthez testi vonzalom is kell, nem elég a hűség. Tehát bogár-rovar esete a kettő.
2023. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
47%

A megoldás itt:

[link]

2023. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
55%

Omorashi szerető vagyok, általában a maszturbálásban a segédeszköz egy ilyen tartalmú videó vagy fénykép. Mivel engem nem a bepisilés, hanem a tartogatás izgat, úgy gyorsabban és könnyebben elélvezek, ha érzem, hogy van valami a hólyagomban, tehát ha pisilnem kell, de nem hinném, hogy be is tudna folyni, sőt, ha kimegyek utána pisilni, akkor kicsit furcsább érzés is, kicsit nehezebb.

Azért emeltem ki, hogy csak a tartogatás érdekel, mert más Omoroashi kedvelőt meg pont az nem érdekel, van aki csak a pisi pelenkába, nadrágba eresztését szereti, vagy annak a látványát, nincs szüksége és unalmasnak találja a tartogatást, nálam ez fordítva van.


Szóval ezért is kell, hogy legyen valami a hólyagomban, hogy el tudjak menni. Mondjuk más tészta, hogy a pisilnem kell az nem egyenlő a nagyon kell pisilnem kifejezéssel ebben az esetben.

Ha már nagyon feszül a hólyagom és már össze-vissza kell rakosgatnom a lábam, hogy ne pisiljek be, akkor már nem tudnék elélvezni sem, tehát a kérdésre sem lehet válaszolni rendesen, mert nem hinném, hogy valaha a bepisilés határán képes lennék arra, hogy orgazmusom legyen, de ha ez másképp alakulna mégis, akkor visszatérek ide.

2023. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%
Ez inkább kislányoknál gyakori, akiknek a vizelési inger egyfajta késztetés arra, hogy a nemi szervükhöz nyúljanak vagy arra, hogy összeszorítsák a combjukat és így maszturbáljanak. Orgazmus után pedig nem tudják tartani a pisit és bepisilnek. Óvónők, gyermekorvosok előtt ismert tény.
2023. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
46%
Nem, izgult állapotban - így orgazmus közben sem, okosok - az ember általában NEM tud vizelni.
2023. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Attól függ. Láttam már olyat aki bepisilt orgazmus vagy kielégítés közben. De nagy valószínűséggel, tele volt a hólyagja. Valaki élvezi ha bepisil/tartogatja a pisit szex vagy maszti közben.
2023. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!