Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex előtt mire figyeljek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex előtt mire figyeljek, hogy tökéletes élmény legyen a lánynak és nekem is? Nem tudja, hogy még szűz vagyok és tapasztaltnak szeretnék tűnni. 22/F

Figyelt kérdés
Ő már nem szűz én viszont elég későn találtam meg azt, akivel szeretném kipróbálni és szeretem is. Környezet (nála vagy nálam), gumi vagy gumi nélkül, mennyi ideig tart ideálisan, szőrtelenítsem-e a farkam környékén, előjáték, meg kell kérnem, hogy orálozzon vagy hagyjam őt érvényesülni, hogy kerülhetem el, hogy túl izguljam a helyzetet? Köszi a segítséget.

2023. jún. 19. 13:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Jobb elmondani, hogy még nem voltál senkivel. Ha nem mondod el csak azt fogja leszűrni, hogy ügyetlen vagy.

Alapból minden nő más, nincs tuti recept arra, hogy mit szeret.

Kommunikálni kell, nyugodtan meg lehet kérdezni, hogy mit szeret és hogyan.

A gumi pedig alap. A ki mennyi szőrt visel el téma meg szintén kommunikáció, de ha nem szoktad magad totál csupaszra úgy alapból, akkor bőven elég rövidebbre nyírni aztán később meg lehet beszélni, hogy ki mit preferál a partneren

2023. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%

Ne akarj tapasztaltak tűnni, mert azzal fogod elcseszni! Ha ennyi kérdés van benned, akkor máris túlizgulod. Csak add át magad neki és a többi jön magától. Lazíts!

Ja, és csak gumival!

2023. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp adj neki hosszú orált, hogy jól essen neki már a behatolás is. Az sem baj, ha az elején egyszer elmegy. Ha nem bírnád, ne maradjon kielégítetlen. :)
2023. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
52%
Oh,néz ilyen régi kérdés? Remélem sikerült. :)
2023. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ne is hallgass azokra akik olyat írtak, hogy egyből rájön bénázol stb., én úgy feküdtem le egy szűz fiúval, hogy csak az aktus után tudtam meg, hogy ő szűz volt, különben meg sem mondtam róla jobban csinálta mint pár tapasztaltabb fiú.

Egyébként szerintem sem rossz ötlet ha picit isztok előtte, sokkal jobban el fogsz lazulni. Légy magabiztos, a szex csak akkor jó ha el tudod magad engedni.

2023. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy fekete ozvegyet fogott ki a srac es megette párzás utan 😆
2023. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Még nem történt meg. Jövő héten végre csak egymással fogunk foglalkozni sőt 3 napra Horvátországba megyünk. Ott lesz a nagy alkalom.
2023. júl. 12. 15:21
 18/26 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem, hogy nem fogom elmondani neki, hogy nekem ő az első. Az a feltételezésem, hogy az első alkalommal minden csajjal más. Picit ügyetlenebb az ember, mert még 100% tiszta, hogy a másik fél mit szeret. Könnyebb azt kezelni, hogy nagyon izgatott vagyok, mert nagyon szeretem. Nem kívánok senkinek sem magyarázkodni, hogy miért maradtam szűz vagy hogy emiatt bárki is furcsálljon vagy szánakozzon rajtam. Elméletben tudom, hogy kell. És picit koktélozunk előtte, ahogy tanácsoltátok
2023. júl. 12. 15:25
 19/26 A kérdező kommentje:
Különben lecsupaszítottam a cerkám, hogy szokjam. Hát optikailag sokkal többet jelent mint gondoltam. Már kezdem megszokni. Gumit fogunk használni. A szopász nem fogom kezdeményezni, remélem ő fogja. Erőltetni az első alkalommal főleg nem szeretném. Remélem megütöm a lécet és jól fog esni velem a szex neki. Mivel az érzelmekben nem kételkedem ezért szerintem az javat az alaphelyzeten
2023. júl. 12. 15:28
 20/26 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a hasznos tanácsokat. Nagyok vagytok
2023. júl. 12. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!