Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex előtt mire figyeljek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex előtt mire figyeljek, hogy tökéletes élmény legyen a lánynak és nekem is? Nem tudja, hogy még szűz vagyok és tapasztaltnak szeretnék tűnni. 22/F

Figyelt kérdés
Ő már nem szűz én viszont elég későn találtam meg azt, akivel szeretném kipróbálni és szeretem is. Környezet (nála vagy nálam), gumi vagy gumi nélkül, mennyi ideig tart ideálisan, szőrtelenítsem-e a farkam környékén, előjáték, meg kell kérnem, hogy orálozzon vagy hagyjam őt érvényesülni, hogy kerülhetem el, hogy túl izguljam a helyzetet? Köszi a segítséget.

2023. jún. 19. 13:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezek szuper lépések.



Már ez, hogy mennyit teszel az első alkalomért. :)


Szerintem ha ő is kielégül és ő is belead mindent, nagyon fogjátok élvezni. :)

2023. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Na mi volt?
2023. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Már augusztus van, hogy ment?
2023. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy nem válaszoltam. Itt egy kis beszámoló.


Megtörtént, amire vágytam. Horvátország erre tökéletes alkalom volt. Nem tagadom, hogy volt izgalom, de jól sikerült. Az első este történt. Én megfürödtem, simára borotváltam a dákómat, amibe már egész belejöttem és még be is hintőporoztam nehogy izgalmamban izzadni kezdjek lent :D A parton volt egy laza tenger gyümölcseis vacsi és pár könnyebb koktél. Megosztó véleményeket hallottam erről mivel vannak akiknek pl pár sör után nehezen vagy nem is áll fel. Nem volt ilyen gondom, pont annyit ittam, hogy ellazuljak. Utána hazamentünk megcsókoltam, simigattam és megkérdeztem lenne-e kedve... azt mondta igen és már régóta várta. El kezdünk pettingelni. Én kinyaltam és megujjaztam. Ja és voltam manikűrösnél, hogy minél komfortosabb legyen neki. Azt mondta senki nem újjazta még meg így. Három ujjig mentem és utána bedugtam neki a farkam. Több pózt amit terveztem sikerült kipróbálni. Ami nem ment vagy nagyon ügyetlen voltam az a kis kifli nagy kifli volt. Szerintem ahhoz kicsi a farkam, mert nagyon könnyen kicsúszott a puncijából a farkam, ahogy hátulról próbáltam dugni. Aztán amikor mondtam, hogy lassan elmegyek, akkor mondta, hogy vegyem ki és akkor elkezdte kézzel verni nekem és szopni. Fenomenális volt. A végén a cicijére élveztem. Ja és amúgy szed gyógyszert, de használtunk gumit. Másnap úgy keltett, hogy látta, hogy merevedésem van és benyúlt az alsómba és elkezdte verni :D

2023. aug. 14. 17:38
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem volt teljesen profi, de sokkal rosszabbra számítottam első alkalommal. Mindhárom nap szeretkeztünk és szerintem a 3. már sokkal jobb volt. Jóval hosszabban bírtam és kétszer is ment egymás után már. Egyrészt jobban éreztem, hogy mi tetszik neki. Ő is bátrabban irányított. Elmondása szerint nagyon jó orgaznmusa van a nyalásomtól és az ujjazástól. Én több napig nem hokiztam, hogy sok ondóm legyen. És hát volt is rendesen.
2023. aug. 14. 17:41
 26/26 anonim ***** válasza:
Na, ez szuper! Örülök nektek kérdező! 🤗🤗☀️
2023. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!