Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikorra fogja már fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra fogja már fel a társadalom, hogy nincsenek helyek, színterek, ismerkedésre alkalmas fórumok? Minden nap olvasnom kell itt a sok nyavalygót, hogy nem találnak partnerre? Nekem már mindegy, már öreg vagyok. De már a mi időnkben sem voltak.

Figyelt kérdés
Senki sem tesz semmit ez ügyben. Régen, a középkorban választottak a szülők, vagy voltak a bálok egyszer egy évben. Manapság falun egyetlen kultúrális hely van, a kocsma. De a városokban sem különb a helyzet. Mire az utcán leszólítasz random ezer nőt, aki foglalt, jó hogy elmegy a kedved az egésztől. Nekem is egy szerencsém van, hogy nyílt a volt utcánkban az 1980 -as években egy társkereső iroda. Nem tudom, megvan - e még?

2023. szept. 27. 11:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%

Nem kötelező olvasnod más nyavajgását, mondjuk most épp te nyavajogsz...😂


Nehéz a társkeresés de ha te épp nem is keresel társat ezek a dolgot mit érdekelnek?

2023. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%

Én anno buszon ismertem meg az exem

Nem értem el a leszállas jelzőt és megkértem h segítsen .

Ez 2015-ben volt


N

2023. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

35 éves koromban elváltam, most 55 éves vagyok és soha nem találtam rendes megbízható férfit magamnak. Igazából nem is volt olyan hely, ahol tudtam volna ismerkedni.

A szórakozóhelyeken nálam fiatalabbak voltak, de oda nem is tudtam kijárni, mert váláskor pici volt a gyermekem, a lehetőségeim korlátozottak voltak a gyermek miatt, nagyon sok évig. Egyedül neveltem fel.

A munkahelyemen pedig 90%-ban nők dolgoztak.

Ahova a gyermekemmel elmentünk pl. mindenféle rendezvényre, ott csak családos férfiak voltak, egyedülállóval nem tudtam megismerkedni eggyel sem.

Regisztráltam még annak idején több társkeresőre, de kiderült, hogy a tagok nagy többsége nem keres komoly kapcsolatot, csak szexelni akartak volna.

Valamennyien pedig érdeklődtek, hogy saját lakásban élek-e, mert nem társat, szerelmet kerestek maguknak, hanem ingyen lakhatást egy nőnél és kényelmi dolgokat (mosson rájuk, főzzön, takarítson, stb).

Voltak olyanok is, akikkel rendben kezdődött az ismerkedés, udvaroltak de, amikor megtudták, hogy kisgyermekem van, azonnal eltűntek. Voltak olyanok, akik közölték, hogy olyan nőt keresnek, akinek nincs gyermeke. (Még olyanok is, akiknek volt saját! Nekik lehetett, nekem nem...)


Most egy komolyabb társkeresőre nem is tudok regisztrálni, mert csak nyilvános arcképpel lehet, amit én nem szeretnék. Ez olyan, mintha kiraknám magam egy kirakatba és mindenki lát. Munkámból kifolyólag sok ember ismer és szerintem nem tartozik rájuk a magánéletem. A volt férjemnek pedig nagyon sok ismerőse van, nagyon rosszindulatúak, társkeresőkön szórakoznak munka közben, nézelődnek, pedig többségük házas. Ha ők megtalálnak, biztos, hogy szívatnának. Erre sajnos régebben már volt példa. :-(


Szóval az a helyzet, hogy nem tudok sehol megismerkedni egy olyan rendes, megbízható férfival, aki komoly kapcsolatot szeretne. Hova menjek?

2023. szept. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
36%
Minden olyan helyen lehet ismerkedni, ahova kikapcsolódni járnak az emberek.
2023. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Jó ez ok. Tegyük fel, hogy felfigyelnek erre a problémára!


Mi lenne a megoldás kedves kérdező? Mit javasolsz? Milyen platformokat fórumokat javasolnál?

2023. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

13. Szerintem annyit tudsz tenni, hogy vársz a megfelelő pillanatra, vagy belemész alkalmi szexbe (ha nagyon hiányzik).


Más megoldást nem látok erre.

2023. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%
Egy dolog igaz, a net nem tesz jót a közvetlen emberi kapcsolatoknak, úgy általában...de szerintem van alkalom bőven az ismerkedésre!
2023. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

17-es: Hol van alkalom arra, hogy két független 50-es korosztályú ember személyesen megismerkedjen? Én ilyen helyet még nem találtam.

Kivéve a társkeresőkön, ez pedig Internet és az nem megbízható.

2023. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#18


Ok mondjuk, hogy ez jogos.

Mi lenne a megoldás szerinted?

2023. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#19


Ha tudnám a megoldást, már lenne társam.

2023. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!