Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikorra fogja már fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikorra fogja már fel a társadalom, hogy nincsenek helyek, színterek, ismerkedésre alkalmas fórumok? Minden nap olvasnom kell itt a sok nyavalygót, hogy nem találnak partnerre? Nekem már mindegy, már öreg vagyok. De már a mi időnkben sem voltak.

Figyelt kérdés
Senki sem tesz semmit ez ügyben. Régen, a középkorban választottak a szülők, vagy voltak a bálok egyszer egy évben. Manapság falun egyetlen kultúrális hely van, a kocsma. De a városokban sem különb a helyzet. Mire az utcán leszólítasz random ezer nőt, aki foglalt, jó hogy elmegy a kedved az egésztől. Nekem is egy szerencsém van, hogy nyílt a volt utcánkban az 1980 -as években egy társkereső iroda. Nem tudom, megvan - e még?

2023. szept. 27. 11:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Mire az utcán leszólítasz random ezer nőt, aki foglalt, jó hogy elmegy a kedved az egésztől."

Így jár aki random ezer foglalt nőt szólítgat le! Ismerkedj inkább a szinglikkel, random meg ne nagyon szólítgass le senkit ha nem ad jelet rá.

2023. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Sem az utcán, sem a buszon, sem vonaton, sem a boltban, sem az orvosi várókban nem jelzett nekem senki sehol semmit. De azért a társkereső irodán mégiscsak találtak nekem egyet.
2023. szept. 27. 17:20
 23/25 anonim ***** válasza:
43%

Sok nő most az add lentebb az igényed dologgal jönne, amit itt sokan útálnának hallani.

Én másképp közelítem most meg. Én azt a tanácsot adnám ezesetben ha tényleg ez van mint ami a 22-es válaszodban írsz kérdező, hogy kezdj szintnövelésbe+ Dolgok, amikkel vonzóbbá válhatsz a nől szemébe. Öltözködés, frizura, stílus, szöveg, viselkedés (kisugárzáshoz is kapcsolódik), esetleg kondizás. De bővítheted magad teljesen más dolgokkal is, ha ott sikereket érsz el akkor több lesz az önbizalmad, az pedig kisugárzik és megérzik a nők. És az alapból vonzó dolog, persze a többi tényezőt is építsd fel az a biztos.

2023. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a direkt ismeretségi oldalakat, olyan mint egy húspiac, jobban eltudom képzelni a spontán kialakult akár baráti beszélgetésből egy face csoportban ahol azonos az érdeklődési kör -ből kialakult bármi, mint az, hogy ez és az vagyok és társat keresek..

van a netflixen egy sikeres műsor a vak szerelem.

ott nem látják egymást a másik felek és úgy kezdenek ismerkedni.

először a másik fél belső tulajdonságait ismerik meg, és nem számit hogy hogyan néz ki a másik, érdekes módon, olyan párok kapcsolódnak egymással, hogy külsőre is nagyon passzolnak egymáshoz.

Sehol nincs ilyen fórum, hogy nem látod a másikat csak a hangját hallod, hanem ehelyett, rögtön fényképet kérsz, jól nézzen ki, az már nem is számit, hogy milyen belső tulajdonságai vannak, csak kivülről klappoljon..

2023. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
32%

24 az internet hajnalán, de még az utána következő évtizedben is (úgy kb a 2000es évek közepéig, meg azon kicsit túl) is kb így zajlott az ismerkedés, amit írsz. Még nem volt facebook, és a kamerás mobilok se voltak annyira elterjedve hogy mindenkinek alap legyen. Ha volt is, általában pár kép a max, ilyen profilképek, eléggé kis felbontásban. Azt is csak megismerkedés után, idővel kérve a másiktól, ha van. Szóval a képi oldalt a technikai lehetőségek még eléggé kilőtték, webcam meg aztán főleg még hírből se volt.

Ez a hobbi és tematikus ismerkedés meg a másik ami szintén alapvető volt. Pl chatoldalakon tematikus szobák, fórumközösségek, vagy akár adott játékokon belül is sokan ismerkedtek, az azonos látásmód és hobbi már kapásból közös pont volt.

Nyilván megvolt a hátránya ennek is, mert sokszor vakrandinak hatott az egész találkozó. De alapból sokkal emberközelibbnek érzem én is az egész megközelítést ami akkoriban ment, mint a jelenkori érzelemmentes és felszínes húspiacot, ami szinte 100%ban a látványról és önmarketingről szól. Sokunknak ezek a jelenkori trendek eléggé taszítóak tudnak lenni, és nem véletlen.

2023. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!