Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, köztetek akad, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, köztetek akad, aki kimondottan örül, ha a pasi szereti az anális játékokat? Tehát nyitott arra, hogy ott is kényeztessétek őt?

Figyelt kérdés

dec. 3. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Én ugyan szingli pasi vagyok,s bocsi,hogy pasiként hozzászólok,de én imádnám,s bármeddig kényeztetnék egy ilyen nőt,főleg,ha teltebb,ducibb!
dec. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, rosszul, kétértelműen fogalmaztam.

Szóval arra gondolok, hogy van irt olyan nő, aki kimondottan szereti a pasit análisan kényeztetni?

dec. 3. 00:26
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Jah,én azt is szeretem,igen,ha egy nő ott is kényeztet engem,persze csakis kölcsönösen!


1-es voltam!

dec. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha a pasi ezt kéri akkor megteszem neki.
dec. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem
dec. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
A feleségem.
dec. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem bejön
dec. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lilluci27 ***** válasza:
53%
Nem örülök neki de ha szeretek valaki megteszem
dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Sokan olyan nagy ügyet csinálnak ebből, mert az anál arról szól a nagy többségnél, hogy gyerünk, ki a punciból és be a popsiba.

Holott pont nem ez.

Én egész életemben legalább 45-60 percet izgattam bármelyik bnőmet még dugás előtt és bizony sokszor a popsija is kapott élvezetet élményt. Az első alkalomnál rendesen meglepődött még ő is, hogy : jééé ez ennyire jó lehet ?

Na hát akkor miért ne. Vagyis a popsi is ugyanolyan része lehet az élvezetnek, örömokozásnak mint egy szopás, nyalás, dugás.

Én pasiként ugyanúgy sokszor kaptam örömokozást lányoktól, ja bocs NŐ-ktől így.

dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!