Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromnak tetszik az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak tetszik az egyik fiatalabb haverom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég régóta együtt vagyunk a párommal és egyébként jól megvagyunk egymással. Én voltam neki az első, soha nem is nézett más férfira. Viszont egy pár hónapja el kezdte érdekelelni az egyik tizen valahány évvel fiatalabb haverom. Sokat kérdezget róla és nem is tagadja le, hogy bejön neki. Elég jóképű srác egyébként, minden héten másik csajjal van. Neki is bejön a párom ő mondta. Szerintetek felajánljam a páromnak, hogyha van kedve feküdjön le vele nyugodtan. Elhagyni biztos nem hagyna el miatta viszont izgat a gondolat, hogy szexelnek. Valakinek van tapasztalata hasonló helyzetben?

dec. 21. 06:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
45%
Én megengedném. Bár van aki elvan egyetlen emberrel egész életében, szerintem nem ez az általános, természetes, hogy mással is ki szeretné próbálni és előbb-utóbb úgyis megteszi, ha akarja. Akkor már jobb tisztán játszani, próbálja ki. Ha emiatt vége lenne a kapcsolatnak, akkor már úgyis csak idő kérdése volt, hogy ez mikor következik be. Viszont meg biztos nem nézném, csinálják, de nélkülem.
dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
48%

"jól megvagyunk egymással"


Ha ez igaz lenne, akkor nem érdeklődne más srácok felé.

dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam, hogy nézném vagy ilyesmi. Egyszerűen csak ha úgy gondolja tegye meg, nem haragszom érte.
dec. 21. 13:31
 14/34 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez csak a te vágyadon múlik, ha szívesen megdugatod, akkor persze, ha féltékeny vagy rá akkor ne, de ezt csak te tudod.
dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Igazából inkább a párom nem akarja. Nem tudom miért nem. A haverom benne lenne.
dec. 21. 15:19
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

#15

Akkor mond neki, hogy először csak te dugnád a haverod előtt, a következő lépésként ajánld neki, hogy a haverod dugja.

dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Soha nem volt más férfival rajtam kívül. Nem hiszem, hogy engedné, hogy nézzék szex közben. Egyébként meg szerintem egy nő nehezebben venné rá magát, hogy más előtt szexeljen a férjével minthogy mással kettesben. De lehet, hogy tévedek. Mindenesetre kösz a tippet.
dec. 21. 15:52
 18/34 anonim ***** válasza:
82%

" Elhagyni biztos nem hagyna el miatta viszont izgat a gondolat, hogy szexelnek"


Aztán mitől vagy te olyan biztos ebben? Egód az van, nem is kicsi.

dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Egyébként én arra gondoltam, hogy leülnénk iszogatni hárman és közben óvatosan bedobni neki a témát, de sajnos eddig nem jött össze a közös iszogatás.
dec. 21. 15:55
 20/34 anonim ***** válasza:

19.



Hallottál már a saját akaratról?

dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!