Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt kimondottan jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt kimondottan jó csajok?Szerintem itt van 30-40 nő és azok vannak körforgásban:)Akik 70% 167 cm és ugyanannyi kiló.Tudom valakinek pontosan ez jön be és ugyanolyan érző hölgy mint bármelyik más .De Jennifer Lawrence ne itt keressem?

Figyelt kérdés
Próbáltam itt kicsit beszélgetni,eljuttunk egy képig és a kimondottan csinos nő minden bántas nélkül kritikán aluli.Senkit se akarok bántani lenézni azt leszögezem.De miért nem mondjuk meg a frankot ?Ne bántsatok😂😂

#nők #testalkat #Kinek a pap
dec. 31. 10:29
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
85%
Miért apám te a bredpitt vagy? Ha annyira jó faszi lennél nem itt keresnél ágybetétet.
dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
És ha Angelina Jolie?Egy kérdés nem kell személyeskedni .
dec. 31. 10:38
 3/59 anonim ***** válasza:
94%
167cm és 167kg? Jól értem?
dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
91%
láttam én már itt szép lányt, szóval vannak (bár tény, hogy minddel még nem beszélgettem 😁)
dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
69%
Angelina Jolie sokkal lerobbantabb, mint egy átlag korabeli magyar nő.
dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Tökön szúrom magam😂Annetka jó lesz mint jó nő?
dec. 31. 10:49
 7/59 anonim ***** válasza:
100%
178 centi vagyok, és 64kg. Most ettől jó nő vagyok? Nem hiszem, ez nem ezen a két paraméteren múlik. Itt mindenki azt hazudja magáról privátban, amit akar. Biztos vannak szebb és kevésbé szép lányok, meg ugye az ízlés relatív, kinek mi tetszik. Elsőre azt mondtam volna, hogy ez egy értelmetlen bugyuta kérdés. De igazából nyilván te is azt vadászod, hogy kinek lehetne írni privátot.
dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
50%

Azt azért mondjuk el, hogy aki ezen az oldalon keres magának valakit, az szintén nem egy matyóhímzés, plusz nem tudom, hogy mire számítanak?

Aki jó csaj, de az a kiemelkedően szép, dögös csaj, az nem itt fog ismerkedni, annak megy az élőben is, egy kevésbé szép lánynak sem kell itt ezen az oldalon ismerkednie, nekik is megy.

Akiknek élőben nem megy, azok vagy átlag alattiak, azaz rusnyák, vagy olyan kis begyepesedett, irritáló stílusú huszon és harminc éves szűz "férfiak", akik élőben nem mernek megszólítani másokat, de privátban képet kérni és nagy legénynek lenni már igen.


Összegezve, biztos vannak szép lányok, de ők nem ismerkednek, mármint ezen az oldalon, mert nincs szükségük rá, ergo hiába irkálsz te boldog-boldogtalannak privátba bármit, az úgy lekoptat, mint a sz*rt, vagy rosszabb esetben olvasás nélkül törli a privát üzeneteket.

Tehát ne reménykedj ilyenben kérdező, és az előbbiekből kiindulva te sem lehetsz egy matyóhímzés, arról nem is beszélve, hogy a stílus maga az ember, és elég ránézni arra, ahogyan írsz (megjegyzem totális hülyeségeket), és egyből látszik, hogy neked élőben miért nem megy az ismerkedés bármilyen típusú és kinézetű lánnyal.

dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Amúgy csak túlzás volt természetesen nem Jennifer Lopezre vadászok:)És nem is Kelemen Annára.Csak átlagos kinézetű testalkatú és normális gondolkodásúra nőre gondolt a költő :))
dec. 31. 11:17
 10/59 anonim ***** válasza:
8%

Kezdjük ott hogy ez nem egy társkereső.


A súly es a magasság nem függ össze a szépséggel ami amúgy is relatív így erről felesleges beszélni.


Ha neked egy ennyire fontos akkor kezd úgy a beszélgetést hogy leírod milyen nőt keresel

dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!