Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt kimondottan jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt kimondottan jó csajok?Szerintem itt van 30-40 nő és azok vannak körforgásban:)Akik 70% 167 cm és ugyanannyi kiló.Tudom valakinek pontosan ez jön be és ugyanolyan érző hölgy mint bármelyik más .De Jennifer Lawrence ne itt keressem?

Figyelt kérdés
Próbáltam itt kicsit beszélgetni,eljuttunk egy képig és a kimondottan csinos nő minden bántas nélkül kritikán aluli.Senkit se akarok bántani lenézni azt leszögezem.De miért nem mondjuk meg a frankot ?Ne bántsatok😂😂

#nők #testalkat #Kinek a pap
dec. 31. 10:29
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
59%

9


Azért te messze nem vagy költő, ember, te mihez hasonlítod magad?

Hát ezzel lealacsonyítod az igazi költőket.

dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:
Ez igaz és nem is társat keresek.Csak érdekel hogy itt képviseli magát minden kategória .Mert ugye ha én jó csávó lennénk nem itt izzadnák 😂
dec. 31. 11:23
 13/59 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy eddig nem tűnt fel számodra, de ennek a weboldalnak nem a szexpartner keresés a fő profilja! Ne csodálkozz azon, hogy az ide járó emberek elsődlegesen ehhez igazítottan viszonyulnak!
dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
Nem egy malomban örlünk :)
dec. 31. 11:34
 15/59 anonim ***** válasza:
Miért nem írod meg hogy te ezekkel a paraméterekkel keresel párt? Akkor nem lenne probléma.
dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:
Jó nem keresek párt mégegyszer elmondom :))Eddig egy értelmes válasz jött a tizenvalahányból😂Szerintem ma törlöm a profilom ;)
dec. 31. 11:57
 17/59 anonim ***** válasza:
100%

16.


Lényegtelen hogy keresel e párt vagy sem.


Ha egy bizonyos fajtájú nővel akarsz beszélni miért nem írod meg az elején?


Jobb is ha törlöd magad, másokat is megkímélsz a hülyeségedtől.

dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
Én beszéltem itt több jó nővel is, 15-45ig. Sajnos a távolságok miatt nem lett semmi.
dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:
Tehát ha itt felteszünk egy kérdést egy elég széles kategóriájú úgymond csoportnak.Egy válaszolt .A többi miért akarja megmondani hogy én mit akarok,mit csináljak és hogyan?Saját utat járok nem tudok ezekkel mit kezdeni.
dec. 31. 12:09
 20/59 anonim ***** válasza:
100%

Én jól nézek ki, mások szerint is csinos vagyok.

Kövér sem vagyok és jelenleg párt sem keresek.


N

dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!