Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt kimondottan jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt kimondottan jó csajok?Szerintem itt van 30-40 nő és azok vannak körforgásban:)Akik 70% 167 cm és ugyanannyi kiló.Tudom valakinek pontosan ez jön be és ugyanolyan érző hölgy mint bármelyik más .De Jennifer Lawrence ne itt keressem?

Figyelt kérdés
Próbáltam itt kicsit beszélgetni,eljuttunk egy képig és a kimondottan csinos nő minden bántas nélkül kritikán aluli.Senkit se akarok bántani lenézni azt leszögezem.De miért nem mondjuk meg a frankot ?Ne bántsatok😂😂

#nők #testalkat #Kinek a pap
dec. 31. 10:29
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
Világosan leírtam de ez nektek semmit se számít!Ti nyomjátok a saját verzió és kész !Troll meg társkereső !Feladtam Buek !
dec. 31. 13:14
 32/59 anonim ***** válasza:

31.


Jogos kérdést tettek fel de nem válaszolsz rá csak nevetsz, szóval igen troll vagy.

dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:
Itt én kérdezek azthittem!
dec. 31. 13:19
 34/59 anonim ***** válasza:

33.


Ez egy olyan oldal ami a kommunikációról szól.


Valaki kérdez és elkezdődik egy beszélgetés.


Mivel nem volt értelme ezért feltettek egy logikus kérdést a problémáddal kapcsolatban ami megoldást jelent.


Erre az a reakciód hogy kinevetetd majd felháborodsz.

dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:
Na rám irt egy csaj és együttérzését fejezte ki:)
dec. 31. 13:26
 36/59 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom ez volt a célod. Gratulálok 👏


Megérteni még mindig nem tudtad hogy mi a baj a kérdéseddel de legalább szereztél egy csajt.

dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:

36



Nem is biztos, hogy csaj írt rá, ezt ne kapkodd el azért. :D

dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
Mai világban mindennek örülni kell:)
dec. 31. 13:31
 39/59 anonim ***** válasza:

38



Ennyire leadtad? Biztos, hogy jó ez neked? :D

dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:

#39

luk-luk, csak a keret más!

dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!