Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt kimondottan jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt kimondottan jó csajok?Szerintem itt van 30-40 nő és azok vannak körforgásban:)Akik 70% 167 cm és ugyanannyi kiló.Tudom valakinek pontosan ez jön be és ugyanolyan érző hölgy mint bármelyik más .De Jennifer Lawrence ne itt keressem?

Figyelt kérdés
Próbáltam itt kicsit beszélgetni,eljuttunk egy képig és a kimondottan csinos nő minden bántas nélkül kritikán aluli.Senkit se akarok bántani lenézni azt leszögezem.De miért nem mondjuk meg a frankot ?Ne bántsatok😂😂

#nők #testalkat #Kinek a pap
dec. 31. 10:29
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:
Elfogytak az érvek :)Kis buta robotkuty🍾🥂👌
dec. 31. 17:19
 52/59 anonim ***** válasza:

51



Te csak az interneten meg részegen vagy ilyen nagy ember, élőben meg a nap 24 órájából 25-ben bárki f*szra húz, aztán repedsz, mint a görögdinnye.

dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

49.


Egy értelmezem kérdést tettél fel, erre többen rávilágítottak hogy miert. Ennyire nincs mit csinálnod?

dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
52 ha tudnád hogy mennyire nem;)
dec. 31. 17:43
 55/59 anonim ***** válasza:

54



Írtam már az előbb. Ne a neten legyél nagy ember, és ne provokálj embereket, meg ne kacsintgass, nem leszel szimpibb tőle. És ne is nézzél le senkit.

dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:
Továbbra se te mondod meg hogy én mit csináljak ;)
dec. 31. 17:59
 57/59 anonim ***** válasza:

56



Majd anyud megmondja neked, hogy mit csinálj.

dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Sajnálom az ilyen embereket, hisz ez az egyetlen örömük. Remélem egyszer jobb lesz neked is.
dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:
Jolvan én már voltam itt minden:)De ti kik vagytok???😂😂
dec. 31. 18:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!