Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 16 éves öcsém rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 éves öcsém rendszeresen leskelődik amikor fürdök, öltözök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Esténként meg rendszeresen masztizik. Közös a szobánk. Mit tegyek? (18/L)

jan. 10. 11:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
54%
Kamu
jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
90%
Én is szerettem kukkolni annó a nővéremet. Mondjuk 11-13 éves koromban, amikor még nem volt barátnőm. Ő 4 évvel idősebb, akkor már teljesen nőies volt, nagy mellek, szőrös punci (90-es évek), szexi popó. Igen, állt rá a pöcsöm nagyon! De csak vizuálisan vágytam rá, mivel mást lányt nem volt alkalmam akkor még meztelenül látni. Kamaszkori kíváncsiság volt. Ő is sejtette amúgy szerintem hogy lesem időnként. Egyszer a barátjával csinálta, de mindent láttam a kulcslyukon keresztül. Mintha direkt mutatni akarták volna, hogy hogy kell szexelni... 😁
jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
58%

Engem miért zavarna? a te öcséd, nem engem néz..

Amúgy meg vannak "kultúrák" ahol már meg is dugott volna, és most várnéd tőle a második puját. :D :D

jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
77%
16 évesen már azért annyira talpraesett voltam, hogy ne a nővéremre kelljen kiverni...
jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
41%
Egyszer véletlen essen le rólad a törcsi mikor előtte álsz. Akkor majd jól megnéz. Vagy úgy lesz vele hogy mindent látott és abba hagyja, vagy meg fog dugni. 50-50. Mindkettővel jól jársz.
jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
33%
Valld be nyugodtan, hogy izgat a dolog...! 😅
jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűbb lenne néhány képet átadni neki esetleg egy videót, amin csak a lényeg látszik és utána talán lenyugszik. Mert így addig fogja dugni a szivacsot amíg ki nem lyukad.
jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
57%
Ne dőljetek be! A szokásos testvérek közti, szexuális dolgokra izguló, aberrált f@sz a kérdező!
jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Természetes hogy érdekli őt. Beszélni kell vele hogy neked ez nem oké.

Nem sértegetni kell csak beszélgetni vele.

Lehet hogy kellemetlen lesz neki, de neked is az hogy kukkol.

jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
100%
Beszélj vele erről. Egyébként fura, hogy egy szobában vagytok, a meztelenség viszont gondot okoz. Nekünk külön szobánk volt nővéremmel mindig is, mégis szoktuk látni meztelenül egymást.
jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!