Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 16 éves öcsém rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 éves öcsém rendszeresen leskelődik amikor fürdök, öltözök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Esténként meg rendszeresen masztizik. Közös a szobánk. Mit tegyek? (18/L)

jan. 10. 11:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy 16 éves pasibol a fulén folyik ki a tesztoszteron és minden noi test érdekli. Fejlodési szemmel ez teljesen normális. Sajnos eddig nem jott ossze neki a barátno gondolom, és hát a novérkéje az a noi test, amelyik "elérheto testkozelben" van neki. Nem kell tul gondolni a dolgot, csak érdekli a noi test igazábol. Majd eltelik egy kis ido és megunja, vagy benozik stb. Szerintem kár a szuloknek errol beszámolni, ameddig nem lépi át a határokat. Meg neki is kár elárulni, hogy tudod. Gondolom nyilvánosan szeretetteljesen es tisztelet teljesen bánik veled, mint egy tipikus teso. Addig meg nincs baj. Neki se kell szolni. Neked viszont elhiszem h kicsit kellemetlen, de hát istenem szard le. Max annyit teszel, hogy rádobod a torolkozot a kilincsre és eltakarja a lyukat azt csá. Néha a világ maga megoldja a dolgát.

Amennyiben ha esetleg tovább romlana a dolog, vagy téged kezdene már zavarni, akkor egy kis konnyed lágy megjegyzést tehetsz neki, hogy eszrevetted, és probáljon fokuszálni inkább más nokre, azzal tobbre fog menni.

jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%
te hugommal siman meztelenkedünk egymás előtt, most mi van abba
jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
15%
Segíts neki masztizni.
jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is kamu. Ez a kérdés nagyon ismerős. A stílusa is, meg az egész, ahogy van, az is.
jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Az én öcsém is ilyen én ráhagytam.L
jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
#25 Addig oké amíg nem megy tovább, pl álmodban elkezd taperolni. Mert ha tudja hogy észrevetted és nem lépsz akkor azt úgy veszi hogy szabad.
jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
70%
Kiss korom óta egy szobába a féltesómal nővérem és nekünk sajnos nem jutott külön szoba 16 éves voltam akkor kezdtem férfi lenni és nekem kapóra jött nővérem látta hogy férfi lettem és segített rajtam engedte hogy meg dugjam 3 alkalom volt és akkor még nem tudtam hogy idöbe ki kel húzni így tele élveztem most 28 vagyok és sok idő után újra dugunk de oda figyelve
jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
41%
Segíts neki !
febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

A leskelődés beteg a részéről.


Az, hogy önkielégít... Hát ez van.

Miért, neked nincsenek ilyen igényeid?


Jómagam már 8-10 év tájt felfedezgettem a lenti kellemes érzéseket akkoriban lányként.


Sajnos sokáig nekünk is egy szobában kellett aludnunk testvéreimmel...


De ez van, szüleinknek akkoriban arra volt keretük.


"nem akarom a szüleimet bevonni" gondolkodás... Nos ez nem olyan téma, amihez semmi közük a szülőknek.


Igenis nyisd ki a szádat. Nem azért van, hogy a nyelvedet szopogasd.


Ide jössz gyakorira idegen idősebbektől segítséget kérni, holott nem is ismerünk, nem tudjuk a lehetőségeket, opciókat, nem mi élünk együtt veled.


Beszélj tesóddal.

Pl maszturbáljon a fürdőbe és mossa ki maga után.


Ha vele nem tudod megbeszélni szemtől szembe, akkor mégis, hogyan akarnád megoldani a dolgot?


Fordulj szüleidhez.

febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Huzogasd meg a kukiját
febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!